Zavrieť

Porady

leasing v JU

Prosím vas,poradi mi niekto ohladom leasingu?V r.2004 FO obstarala auto na leasing,v tom roku som nuplatnovala odpis a splatky som uctovala ako NZD.V´r.2005 mozem uplatnot odpis aj splátky ako OZD.dakujem,je to surne.prajem pekny den
Usporiadat
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Rýpadlo nakladať Cater Pillar obstarané 30.9. 2005 obstarávacia cena 2.280.000,- mesačné splátky cca 40.000,- . Sú tieto mesačné splátky výdavkom ovplyvnňujúcim základ dane / vedieme jednoduché účtovníctvo/. Ak sú tak ako je to potom z odpismy.

Ďakujem.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Rýpadlo nakladať Cater Pillar obstarané 30.9. 2005 obstarávacia cena 2.280.000,- mesačné splátky cca 40.000,- . Sú tieto mesačné splátky výdavkom ovplyvnňujúcim základ dane / vedieme jednoduché účtovníctvo/. Ak sú tak ako je to potom z odpismi.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Rýpadlo nakladať Cater Pillar obstarané 30.9. 2005 obstarávacia cena 2.280.000,- mesačné splátky cca 40.000,- . Sú tieto mesačné splátky výdavkom ovplyvnňujúcim základ dane / vedieme jednoduché účtovníctvo/. Ak sú tak ako je to potom z odpismi.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Neviem či som to tak blbo napísala, alebo je každý taký zaneprázdnený. Vychádza mi veľký daňový základ tak sa chytám čoho môžem.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Z mesačnej splátky je len finančná činnosť výdavkom ovplyvňujúcim základ dane, prípadne poistné, ak je súčasťou leas. splátky. Ďalším výdavkom OZD sú odpisy.
Ale o leasingu tu už bolo toho veľa, skús pohľadať.
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

Už som hľadala, no ja mám taký špeciálny leasingový kalendár v EUR a bez DPH tú sme museli zaplatiť celú pri preberaní stroja.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Aký špeciálny? Čo je to za leasing? A je to vôbec leasing?
0 0
miriza miriza

miriza je offline (nepripojený) miriza

V tom leasingovom kalendári sú len sumy každý mesiac tá istá 1087 EUR, je bez DPH je to v tom kalendári aj po anglicky napísané že to withou Vat. Ako som spomínala DPH sme zaplatili celú hneď keď sme ho preberali. DPH činila okolo 400.000,- SK. Splátky platíme každý mesiac k uvedenému dátumu spôsobom,že do Tatra banky vkladáme Eurá.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Princíp bude zrejme rovnaký, takže platí to, čo som napísala v príspevku č. 26
0 0
DARGO DARGO

DARGO je offline (nepripojený) DARGO

miriza
V tom leasingovom kalendári sú len sumy každý mesiac tá istá 1087 EUR, je bez DPH je to v tom kalendári aj po anglicky napísané že to withou Vat. Ako som spomínala DPH sme zaplatili celú hneď keď sme ho preberali. DPH činila okolo 400.000,- SK. Splátky platíme každý mesiac k uvedenému dátumu spôsobom,že do Tatra banky vkladáme Eurá.
To rypadlo nemas uz v majetku a je tam dohoda o splatkach. Je to leasing?
Mam to iste bola faktura, zaplatili sme len dph a teraz splacame. Dokonca sme ho uz tento rok predali, ja si idem 2005 uplatnit cely odpis.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať