Zavrieť

Porady

AUDI A4 - nie je tlak oleja v aute

Dobrý večer všetkým, neviem do ktorej témy som to mala zaradiť. Kamarát má AUDI A4, 2007, 2,0 TDI
Auto mu signalizuje, že nemá tlak oleja.Prosím poradte bol u troch automechanikov a nikto mu to nechce urobiť, že to nevie. Na display sa mu ukáže veľká červená olejnička a brzdový pedál je úplne tvrdý.ďakujem
Kuko.86 ahoj, ako to dopadlo ?
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Nokerla je offline (nepripojený) Nokerla

Nokerla
1, malo oleja
2, nepredpisany olej v motore
3, vadne cislo tlaku oleja
4, upchate sitko v olejovom cerpadle
5, chybne olejove cerpadlo

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

lujza.j
jolly7575 Pozri príspevok
Dobrý večer všetkým, neviem do ktorej témy som to mala zaradiť. Kamarát má AUDI A4, 2007, 2,0 TDI
Auto mu signalizuje, že nemá tlak oleja.Prosím poradte bol u troch automechanikov a nikto mu to nechce urobiť, že to nevie. Na display sa mu ukáže veľká červená olejnička a brzdový pedál je úplne tvrdý.ďakujem
to čo boli garážový majstri....tak nech ide do autorizovaného servisu a basta....tuto to na diaľku asi ťažko poriešime....inak neviem či už aj nie je neskoro ked už konvička svieti....
Indeed ale čo ? žeby si posluchla moje nabadanie čítať forum autobazar.eu??

lapejko je offline (nepripojený) lapejko

živnostník remeselník lapejko
asi je to už neaktuálne ale aj tak-brat mi vysvetlil,že vákuovú pumpu brzdového posilovača a olejové čerpadlo poháňa od rozvodov jedna hriadeľ, ktorá je asi kaput a mení sa vraj od rozvodov po vypustení oleja. pri neskorej reakcii vodiča hrozí zadretie motora.

AUDI A4 - nie je tlak oleja v aute

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.