Zavrieť

Porady

Obtazovanie SBS v obchode

V nedelu poobede som bol so 7.roc.synom na nakupe v !escu.Nakupil som potraviny a oblecenie pre syna za cca 100€. Zaplatil som pri pokladni a este pred vychodom z !esca-pred bezpecnostnymi senzormi tkz-pipace mi skrizila cestu pracovnicka SBS vraj chce vidiet moj blok od nakupu.Spytal som sa co sa stalo,, a ona vraj ma podozrenie.Blok som mal niekde vo voziku musel som ist na bok a povykladat tovar,na moje otazky ake podozrenie na mna maju nereagovala ani pracovnicka !esca.Blok som nastastie nasiel vsetko bolo v poriadku len moj syn bol z toho cely roztraseny.Nenasledovala ani len omluva prepacte........ Za ten cas preslo okolo mozno 200 ludi ktory na vas pozerali ako na zlodeja.Som podnikatel ludia ma poznaju,mam taktiez obchod a kazdy asi vie ake je to neprijemne ked vychadzate z obchodu a zacnete pipat ...conebol moj pripad. Prosim o radu,mozu sa k vam na verejnosti takto spravat a obvinovat vas? Cital som nejake prispevky a viem ze sa to nestalo iba mne,ale ani staznosti nepomahaju.
Indeed blok od nákupu sa dáva do peňaženky alebo do vrecka....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    honda9999 Pozri príspevok
    V nedelu poobede som bol so 7.roc.synom na nakupe v !escu.Nakupil som potraviny a oblecenie pre syna za cca 100€. Zaplatil som pri pokladni a este pred vychodom z !esca-pred bezpecnostnymi senzormi tkz-pipace mi skrizila cestu pracovnicka SBS vraj chce vidiet moj blok od nakupu.Spytal som sa co sa stalo,, a ona vraj ma podozrenie.Blok som mal niekde vo voziku musel som ist na bok a povykladat tovar,na moje otazky ake podozrenie na mna maju nereagovala ani pracovnicka !esca.Blok som nastastie nasiel vsetko bolo v poriadku len moj syn bol z toho cely roztraseny.Nenasledovala ani len omluva prepacte........ Za ten cas preslo okolo mozno 200 ludi ktory na vas pozerali ako na zlodeja.Som podnikatel ludia ma poznaju,mam taktiez obchod a kazdy asi vie ake je to neprijemne ked vychadzate z obchodu a zacnete pipat ...conebol moj pripad. Prosim o radu,mozu sa k vam na verejnosti takto spravat a obvinovat vas? Cital som nejake prispevky a viem ze sa to nestalo iba mne,ale ani staznosti nepomahaju.
    Obávam sa, že konal asi legálne, že si od teba pýtal blok...-mne sa v Tescu v petržke stalo to isté...-veru,je to dosť nepríjemné...

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Ale može pomoct nechodit do TESCO.

    Ja tam nenakupujem a neuvedomujem si,žeby som o niečo prichádzal....

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    možno "nešli po tebe" ale po pokladníkovi... kamerový systém majú fajnový....

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    Mňa so synom tiež zastavil SBS a požiadal o blok - ale aj s vysvetlením, že nový pokladník - neriešili sme.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    pepsikova Pozri príspevok
    ..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
    však písal,že sa omluvili na mieste...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    .....najlepší "detektívi" sú v DM-ke tých ja "milujem".....vždy som pripravená na konflikt vždy sa na nich pozriem mojim "vľúdnym a príjemným" pohľadom...

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    však písal,že sa omluvili na mieste...
    asi nie....
    Nenasledovala ani len omluva prepacte........

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    pepsikova Pozri príspevok
    ..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
    ak nie...tak sťažnosť u vedúceho VO-vlastnej ochrany

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    lujza.j Pozri príspevok
    asi nie....
    Tak berem spať- verejne sa omlúvam pepsikovej ,že som nevidiaci...

    Moja vina, moja vina, moja preveľká vina...-dávam si 3 zdravasy za trest...

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Maju na to pravo, kontroluju tym svojich pokladnikov, nie teba.
    Cize si pozru nejaku vec pri blokovani a potom skontroluju ucet, ci sa tam ta vec nachadza.
    Nevidim dovod na paniku, keby si mal blocek po ruke, nezdrzis sa dlhsie ako par sekund.
    Indeed zeby sa nasli takí pokladnici,čo by vedome škodili firme ?
    ivka70 Cudoval by si sa ...dohodne s kamosom a v ramci vacsieho nakupu prejde cez pokladnu aj cosi, co nenablokuju ....
    Mária Mojžišová
    Mne sa niečo podobné stalo v hypermarkete doma. Po zaplatení nákupu a odchode z NS začalo pípať. Pracovníčka SBS nezistila v košíku nič také, čo by nebolo riadne zaplatené, tak ma začala pred všetkými ľuďmi vyzliekať. Mala som oblečené rifle a sačko kúpené v Rakúsku v Metre. Vyzliekli ma až do spodného prádla a nič nenašli. Neospravedlnili sa ale museli ma pustiť.Až doma oveľa neskôr, keď sa mi podobná situácia znova zopakovala som zistila, že na oblečení , zakúpeného v Rakúsku sačku aj nohaviciach boli našité také poduštičky, ktoré bolo potrebné hneď pri zakúpení odstrihnúť. To spôsobovalo to pípanie.V sačku to bolo našité na bočnom švíku a v nohaviciach zase v páse. Odvtedy si dávam na veci zakúpené v zahraničí pozor a pri kúpe hneď prehliadam, či nie sú tam našité bezpečnostné kódy.

    mareko je offline (nepripojený) mareko

    mareko
    lujza.j Pozri príspevok
    .....najlepší "detektívi" sú v DM-ke tých ja "milujem".....vždy som pripravená na konflikt vždy sa na nich pozriem mojim "vľúdnym a príjemným" pohľadom...
    A to som si do dnešného dňa myslel, že to mám iba ja takú averziu na SBS v DM-ku

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    honda9999 Pozri príspevok
    V nedelu poobede som bol so 7.roc.synom na nakupe v !escu.Nakupil som potraviny a oblecenie pre syna za cca 100€. Zaplatil som pri pokladni a este pred vychodom z !esca-pred bezpecnostnymi senzormi tkz-pipace mi skrizila cestu pracovnicka SBS vraj chce vidiet moj blok od nakupu.Spytal som sa co sa stalo,, a ona vraj ma podozrenie.Blok som mal niekde vo voziku musel som ist na bok a povykladat tovar,na moje otazky ake podozrenie na mna maju nereagovala ani pracovnicka !esca.Blok som nastastie nasiel vsetko bolo v poriadku len moj syn bol z toho cely roztraseny.Nenasledovala ani len omluva prepacte........ Za ten cas preslo okolo mozno 200 ludi ktory na vas pozerali ako na zlodeja.Som podnikatel ludia ma poznaju,mam taktiez obchod a kazdy asi vie ake je to neprijemne ked vychadzate z obchodu a zacnete pipat ...conebol moj pripad. Prosim o radu,mozu sa k vam na verejnosti takto spravat a obvinovat vas? Cital som nejake prispevky a viem ze sa to nestalo iba mne,ale ani staznosti nepomahaju.
    ...ako ja zvyknem......
    ...skrížila ?...chcela by vidieť ???...
    Záležalo by aj od mojej momentálnej nálady ...nevravím ani o tom , že ako by sa pracovník ku mne správal , tak aj ja k nej......vtedy by len videl , aj počul...
    pepsikova Pozri príspevok
    ..ospravedlnenie si mal žiadať hneď na mieste!.
    ...ospravedlnenie nie je povinné !!!...
    lujza.j Pozri príspevok
    ak nie...tak sťažnosť u vedúceho VO-vlastnej ochrany
    ...TESCO nemá vlastnú ochranu ...a na čo aj vlastne ???...zbytočná práca naviac , takže dáva zarobiť iným SBS ...

    Keby som aj celý vozík kradol , tak v zmysle zákona pracovník SBS na mňa nemá šancu ...
    Nevraviac o tom , že aj iné finesy existujú ......he , ale tie si nechám pre seba ....



    ....a ozaj , k tomu zvýraznenému..........keď si pracovník SBS plní svoje pracovné povinnosti , tak je to považované za obťažovanie ???

    TY si podnikateľ , máš obchodd .........sorry , ale máš čisté ruky .......svedomie ??????
    Naposledy upravil buchač : 21.08.12 at 06:33

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.