Zavrieť

Porady

Pomôžte s názvom pre rigoróznu prácu

Prosím o pomoc týkajúcu sa názvu práce na rigoróznu prácu o M.R.Štefánikovi. Som učiteľkou dejepisu. V práci by som chcela poukázať najmä na jeho odkaz mladej generácii,na učebné osnovy... no neviem si vymyslieť vhodný názov, ktorý by to vystihol. Našiel by sa niekto a pomohol mi ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    Viem ti pomôcť po formálnej stráne.
    M.R. Štefánik a jeho odkaz (súčasnej) mladej generácii, Myšlienky (názory, postoje) M.R.Štefánika v kontexte súčasnosti, M.R.Š. z pohľadu (súčasnej) mladej generácie, ....

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    doktor01 Pozri príspevok
    Viem ti pomôcť po formálnej stráne.
    M.R. Štefánik a jeho odkaz (súčasnej) mladej generácii, Myšlienky (názory, postoje) M.R.Štefánika v kontexte súčasnosti, M.R.Š. z pohľadu (súčasnej) mladej generácie, ....
    Ďakujem pekne. Páči sa mi ten z pohľadu mladej generácie. Mohla by som tam zakomponovať aj učebné osnovy. Lenže mám veľmi smutné poznatky. Len veľmi malé percento súčasnej mladej generácie pozná bližšie, ak vôbec pozná osobnosť M.R.Š. Nevedel by si mi poradiť s obsahom ?

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    Bohužiaľ nie som odborník na osobnosť M.R.Š. Mám len zbežné informácie o jeho živote. Máš pravdu väčšina mladej generácie bude mať problém identifikovať túto osobnosť. Osobne si neviem predstaviť, čo by malo byť obsahom tvojej práce, kedže M.R.Š. mladá generácia nepozná.

    Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

    Nella_2
    http://www.lamahe.sk/stefanik/interests.php

    Myslím, že tá 2. zaujímavosť o prvom nafotenom akte, by mladých zaujala (ale to ak by mal byť nejaký referát na vyuč. hodinu)

    Maňuša je offline (nepripojený) Maňuša

    Maňuša
    Práve mi z katedry oznámili, že spracovanie témy o M.R.Štefánikovi mi neodporúčajú. Škoda. Musím čakať na zverejnenie tém na webe. Pekné dni.

    Pomôžte s názvom pre rigoróznu prácu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.