Zavrieť

Porady

Lis na ovocie vs. odšťavovač

Všetkých Vás pozdravujem.Chcem sa opýtať, či nemá niekto z Vás skúsenosti s lisom na ovocie a zeleninu Zelmer JP 1500 Juice Maker.Chcel som kúpiť odšťavovač, ale veľa som sa dočítal, že lisy sú oveľa lepšie a šťavy z nich zdravšie - výživnejšie. Má niekto skúsenosti s týmto lisom od Zelmeru? Alebo, čo by ste odporučili. Vopred Vám ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Tak mám ho doma týždeň, som spokojná. Predtým som mala klasicky odšťavovač ten vysokootáčkový, z tohto je šťava oveľa hustejšia. Len dúfam, že aj v budúcnosti sa nám urodí toľko ovocia ako tento rok, aby bolo čo odšťavovať

    travina je offline (nepripojený) travina

    travina
    Ako odšťavuje jablká? Mám hriadeľový odšťavovač OSKAR, mrkvu, zeler, cviklu, tvrdú zeleninu odšťaví výborne, ale s jablkami má problém, rozmiesi ich na kašu, musím prekladať niečim tvrdším.

    maja je offline (nepripojený) maja

    maja
    Jablká normálne, dávam ich tam len nakrájané, nešúpem ani nezbavím jadierok. Odpad je pekne suchý.Čítala som, že napr."odpad" z mrkvy sa dá použiť na pečenie koláča, ale z tohto je to veľmi suché, tak asi nie.

    Lis na ovocie vs. odšťavovač

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.