Zavrieť

Porady

AKO NAISNTALOVAT ZVUKOVU KARTU do pc BEZ CD

PROSIM VAM POMOZTE MI MENIL SOM SI MATICNU DOSKU ALE MUJE CD KU ZVUKOVEJ NEJDE AKO BY SOM SI ZISTIL AKO MAM ZVUKOVU KARTU Z MATICNEJ DOSKE TEN COD NA NEJ ODPISEM ALE NEVEM KTORE A KDE TO MAM STIAHNUT A AKO TO PLS NAISTALUJEM ABY MI SIEL ZVUK PLS DAKUJEM
misoft Písanie veľkými písmenami = kričanie, ziapanie, hulákanie. Vypni si Caps Lock nabudúce. Inak hulákajúceho nebudeme akceptpovať.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Do ktorej triedy uz chodis ??
    Ci este nechodis do skoly ??
    Stiahni si tento softik na diagnostiku http://www.hwinfo.com/download32.html
    Podla neho si najdes na nete aj spravny ovladac a nainstalujes

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stiahni si tento program :
    http://www.filehippo.com/download_speccy
    Tam sa pozri akú máš základnú dosku a podľa nej si pohľadaj ovládače na zvukovku.

    MilanH je offline (nepripojený) MilanH

    MilanH
    A nemal by si stym windows poradit sam? urci to ako novy hardware a sam si stiahne ovladace.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Na to, že žiadaš radu, milý waldo - vieme teda strašne málo. Aký počítač (NB alebo stolový PC, značka), aký operačný systém, aká matičná doska, zvuková karta integrovaná, alebo externá (v slote) - nemáme žiadnu vešteckú guľu, myšlienky čítať nevieme.

    AKO NAISNTALOVAT ZVUKOVU KARTU do pc BEZ CD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.