Zavrieť

Porady

MRP mzdy WIN

Chcela by som sa Vás spýtať dá sa priamo v programe MRP WIN mzdy niekde nastaviť zmena písma. Jedná sa mi o to , že všetky zostavy tlačí typom písma, ktoré je dosť nečitateľné, veľmi široké a nalepené na sebe. Pritom v programe WORD a EXCEL mám nastavený typ písma Times New Roman. Ďakujem vopred
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pingino je offline (nepripojený) pingino

    pingino
    jued
    Chcela by som sa Vás spýtať dá sa priamo v programe MRP WIN mzdy niekde nastaviť zmena písma. Jedná sa mi o to , že všetky zostavy tlačí typom písma, ktoré je dosť nečitateľné, veľmi široké a nalepené na sebe. Pritom v programe WORD a EXCEL mám nastavený typ písma Times New Roman. Ďakujem vopred

    Vsetky tlacove zostavy v mrp programoch je mozne upravovat. Je potrebne si vytvorit kopiu predlohy tlacovej zostavy (vo vystupoch tlacitko Kopirovat), vznikne tak uzivatelska predloha a tu je mozne editovat (tlacitko Editovat). V editore je potom mozene zmenit font prip. aj velkost pisma.

    Este otazka k tomu sirokemu pismu, nepouzivate nahodou sirokouhly LCD displej? Ja pouzivat notebook so sirokouhlym displejom a tiez som mal problem so sirokym pismom. Pomohla zmena rozlisenia obrazovky.

    Luna je offline (nepripojený) Luna

    Luna
    Pri tom editovaní si musíš 2 x kliknúť na položku ktorú chceš editovať napr.meno a priezvisko zamestnanca otvori sa Ti nastavenie,vlastnosti prvku, záložka písmo prvku,tam si potom môžeš naeditovať veľkosť a typ písma.
    Kabaka123 22.05.15 09:09 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.