Zavrieť

Porady

nedoručná zaplatená zásielka

Dobry den rada by som sa informovala či mozem ziadat vratenie platby, ked mi balicek nieje doručeny- ked sa stratil. Na jednej aukcii som vyhrala vec ktoru som drazila, peniaze za vyhranu aukciu som uhradila na cislo uctu predavajucej. Ona mi balik poslala ale stale nic mi nedorazilo, poslala mi na mail aj podacie cislo baliku avšak toto podacie cislo eviduju uplne na inej adrese ako je moja. je mozne ze to postarka nejako poplietla. Ja by som len rada vedela na čo mam v tomto pripade narok, dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Predavajuca musi dat veci dokopy.
    Ona ti dala nejake xpodacie cislo, ktore ale posta neeviduje na tvoju adresu.
    V takom pripade bud tebe nic neposlala (a zavadza ta tym podacim cislom) alebo balicek poplietla a napisala nan zlu adresu, a prijemca balicek nevratil.

    V kazdom pripade predavajuca musi preukazat, ze ti nieco odoslala a ak to neprislo, tak vyreklamovat zasielku na poste.
    Posta vrati peniaze za nedorucenu zasielku jej (ak taka zasielka existuje), ona ti musi vratit peniaze (ako neopravneny zisk, kedze prijala peniaze za nieco, co neodoslala).

    player85 je offline (nepripojený) player85

    player85
    Predavajuca mi poslala na mail kopiu podacieho listka s tym ze dnes pojde na postu veci doriesit, ciže kazdopadne ja na vratenie penazi mam narok,kedze som nic neobdrzala, vsak???

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    player85 Pozri príspevok
    Predavajuca mi poslala na mail kopiu podacieho listka s tym ze dnes pojde na postu veci doriesit, ciže kazdopadne ja na vratenie penazi mam narok,kedze som nic neobdrzala, vsak???
    určite je nárok na vrátenie peňazí.... najskôr však treba počkať na prešetrenie na pošte... ak je balík stratený, mala by to spraviť tá pani, ktorá má peniaze od vás, sama, pokiaľ je to seriózny človek....

    Letko je offline (nepripojený) Letko

    ...letom-svetom... Letko
    Keď som predával ja a poslal doporučene do UK cez eBay, zásielka nedošla, peniaze som vrátil, na pošte vyreklamoval a dostal svoje peniaze späť. Takto by mala postupovať aj predávajúca. Ty si neuzatvárala obchod s Poštou ale s predávajúcou.

    nedoručná zaplatená zásielka

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.