Zavrieť

Porady

Zlyhanie Slovenska ako pravneho statu....

http://richardsulik.blog.sme.sk/c/30...eho-statu.html
sulika moc nemusim ale vynikajuci komentar....


vynikajuci uryvok: Netreba zabúdať, že tieto udalosti sa dejú v rovnakom čase, kedy Oskar Dobrovodský oznámil kapituláciu pred neprispôsobivými susedmi, ktorí ho dlhodobo terorizujú. Kontrast týchto dvoch epizód vysiela slovenskej verejnosti nasledujúce posolstvo: Na jednej strane dokáže štát uskutočniť nákladné policajné manévre, keď ide o to ochrániť pohodlie a pokoj rómskej osady voči výkonu majetkových práv vlastníka. Na strane druhej, ten istý štát je bezmocný, keď ide o to chrániť zdravie a majetok slušného občana pred vyčíňaním rómskych asociálov. Môže sa vám to páčiť alebo nie, no presne toto posolstvo cez víkend medzi občanov dorazilo. Dokladajú to pobúrené reakcie v internetových diskusiách.
http://www.aktuality.sk/clanok/21519...krasnej-horke/

dobry postreh ako si fico vybudoval karieru, ale ano vsetci budu kydat na kotlebu ze je blbec, ale staci si pozriet prejav Gaspara a Kotlebu a potom pochopite kto je blbec a kto ma v hlave...pritom to co dristal Gaspar nebolo ani z jeho hlavy ale vypracovala mu to agenda, defakto Kotleba je inteligentnejsi ako vsetci slovenski politici dokopy, presral so vsetkymi rafinovane....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    rado VYDRŽ !

    Štát určite nie je bezmocný len má zviazané ruky tym typom demokracie aký práve teraz platí.

    Ale po tejto demokracii v krátkom čase príde iné zriadenie,ktoré urobí poriadok...

    neboj sa !
    danushka toto sa mi zdá riadne pritiahnuté za vlasy... ale problém majú aj Češi, aj Rumuni, aj Bulhari - to je pravda, s tým rozdielom, že na Balkáne Rómovia dodnes kočujú a ešte si nezvykli tak cucať sociálny systém, ako tí naši
    expeeert treba sa spýtať poštárok, koľko dostávajú indiáni, alebo niekoho kto robí v soc. poistovni

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Link z témy srandičiek: http://www.aktuality.sk/clanok/21531...v-pod-osadami/

    V jednoduchosti: Ja mám pozemok, cigán príde, ukradne mi pozemok a sa na ňom usalaší. Ja pracujem, zarábam peniaze a cigán mi povie: daj mi 900€, ja to od teba za tvoje peniaze odkúpim. Akurát že v skutočnosti tých 900€ nemá ísť priamo cigánovi na ruku, ale štát bude sprostredkovateľ.

    Nie je ten návrh náhodou navádzanie na krádež?? Dokonca organizovanou skupinou??

    Ďalšia vec: zaujímavým spôsobom zistil cenu pozemkov. Inak je to dobrý nápad na špekulácie s pozemkami - Dohodnem sa s nejakými cigánmi, nech obsadia lukratívny pozemok, čím ho samozrejme okamžite znehodnotia, odkúpim pozemok za pár šupov a potom sa tí cigáni presťahujú zase niekde inde. Pozemok sa dá do pôvodného stavu a opäť sa z neho stane lukratívny pozemok v mojom vlastníctve.

    Samozrejme o tom, že hneď len čo priešiel na úrad, už mu chýba "vybavenie a ľudia" je škoda hovoriť. Smutné je že ešte aj tohto čur... platíme z našich peňazí...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Zlyhanie Slovenska ako pravneho statu....

    Nejak mi nejde dokopy ..... " právo a Slovensko "......niekedy je to ako z B-čkového filmu sci - fi...

    Cigáni ako takí sú jasní ...predsa je to neskutočne veľká skupina potencionálnych ( ľahko ovplyvniteľných ) voličov ...
    Práve na tejto skupine si zakladá aj momentálna vládnuca garnitúra ...
    Z tohoto dôvodu sa deje to , čo sa deje ...

    Právo v iných oblastiach §§§ a ich naplnenie - či vymožiteľnosť je o ničom , t.j. úbohé ...

    Zlyhanie Slovenska ako pravneho statu....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.