Zavrieť

Porady

webstranka

dobry den,chem sa spytat kde a za kym zajst,co k tomu treba nejake povolenia/prihlasenia na uradoch a pod.,ak chcem vytvorit webstranku s moznostou registracie novych uzivatelov,vkladania videí,chatovania..poprípade s akymi nakladmi treba pocitat..dakujem



kom0dus kusok slušnosti nezaškodí
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Na vytvorenie osobnej webstranky s funkcionalitami ako napriklad registracia uzivatelov, pridavanie clankov, videi, chatov nepotrebujes ziadne povolenia.
    ondríkM dakujem za normalnu reakciu

    kom0dus je offline (nepripojený) kom0dus

    kom0dus
    ondríkM Pozri príspevok
    lebo ja mam cas hladat tu 3 dni nejaku konkretnu temu omg...nie kazdy sedi len za pc ako nieko ze....
    ale ani my nemáme čas ti odpovedať, tiež nesedíme za pc OMG ako niekto, že?
    ondríkM ked mi odpovedas ta ziavne mas...uz ked tu travis cas na co pises veci bez obsahu??strata casu ked ho mas tak malo nie?...daj si 30 klikov

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Co tak precitat si najprv odpovede na podobne a totozne otazky pred tym nez zalozis novu temu?

    ondríkM je offline (nepripojený) ondríkM

    ondríkM
    lebo ja mam cas hladat tu 3 dni nejaku konkretnu temu omg...nie kazdy sedi len za pc ako nieko ze....

    2weird2die je offline (nepripojený) 2weird2die

    2weird2die
    DAJ, PORAĎ, POVEDZ, VYSVETLI, ZISTI PRE MŇA.... človeče, informácie niečo stoja. V tomto prípade budú stáť tvoju námahu poobzerať sa po fóre, o webových stránkach, hostingu a iných veciach je tu toho hafo.
    Keby si chcel nahodou pomoct so strankou, som webovy programator, rad pomozem. Staci mi napisat na moj mail: nosteam(zavinac)centrum.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.