Zavrieť

Porady

Vyhral som zásnubný prsteň s diamantom, objednal som zlú veľkosť...

Aj v mužskom svete dokonalých samcov sa stane, že sa chlap sekne. Vyhral som na ....... zlatý šperk v hodnote 300 €. Keďže mám priateľku, chcel som snubný zlatý prsteň s diamantom. Zadal som veľkosť, o 10 dní prišiel, krásny, s certifikátom, pekná krabička, ukážkové balenie... no krása. Prišiel môj veľký deň, naplánovaný do detailov - kino, večera, doma kytica, kľaknutie na koleno, požiadanie o ruku a "Áno". Nastokujem prsteň, veľký. Tak akurát na palec... Priateľka sa len smiala. So strachom na druhý deň volám na kontakné číslo v obchodných podmienkach. Bol som si istý, že mi to nezmenšia, však som to mal zadarmo. Na moje prekvapenie boli skvelí, veľmi milí. Poslali mi merač prsta, prišiel na druhý deň.ˇVrátil som im prsteň a o týždeň som mal doma nový prsteň, ktorý perfektne sedel. Takže ....... ako obchod odporúčam! A ďakujem ešte raz takto verejne.
Naposledy upravil Chobot : 10.10.12 at 23:51
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Braňo Pozri príspevok
RZZP mu "pripraví" jeho zdravotná poisťovňa. Hovoríme o odvodoch z výhry, nie zo závislej činnosti.

Pozri spodnú časť :
http://www.health.gov.sk/?clanok-2
No je zaujímavé porovnať výhru 10000 € v hotovosti. Zdanená zrážkou. Teda do ZP sa neplatí.
a vecnú výhru v sume 10000 €, ktorú si musí daňovník sám zdaniť. Avízo iba pošlú na DU. Teda kontrolovať to majú s čím. A tu o pol roka príde "pozdrav" zo zdravotnej poisťovne.
0 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

Ďakujem, jednalo sa o výhru 1500 € v hotovosti. Prepošlem mu to, nech si to zistí, ako je tom. Ešte raz vďaka
0 0
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

Jedinou výhrou je v mojom prípade moja žena - aj za ňu mi pošle ZP tých 14% zaplatiť? Aj penále za 36 rokov?
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

deane7 Pozri príspevok
Jedinou výhrou je v mojom prípade moja žena - aj za ňu mi pošle ZP tých 14% zaplatiť? Aj penále za 36 rokov?
No, ak ju dáš v DP do príjmov, tak áno.
0 0
wirgi wirgi

wirgi je offline (nepripojený) wirgi

Otvoril si štyri staré témy a spomínaš tú istú internetovú stránku robíš si reklamu??
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať