Zavrieť

Porady

volba najlepšieho paušalu / mobilneho operatora

ahojte, rad by som sa poradil tento mesiac mi skoncil pausal o tcomu fix 12, rad by som si vybral novy pausal + novy telefon pre moju priatelku aby to bolo vyhodne aby som nezaplatil cely majetok za mesacne poplatky - za volania. predsatvujem si tak mesacny pausal do 25 euro aaaa neobmedzene volania by boli super. vedeli by ste mi poradit pre ktoreho operatora sa mam rozhodnut?? dik
Naposledy upravil Dav : 02.11.12 at 19:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Flat
    Orange :
    ponuka Nekonečno za 34,99 € mesačne


    s telefónom Nokia Lumia 610 White

    Tmobile :
    Happy XL
    Mesačne: 44.99 € bez telefonu

    O2 :
    platinový paušál s telefonom pri šikovnosti 10 mesiacov za 28 e .. potom 33e
    alebo O2 fér .. balíček flat ... 30e
    http://www.o2.sk/pre-vas/telefon/kom...er-s-telefonom bez viazanosti a s možnosťou kúpy telefonu

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    vygoogli si web stranky vsetkych nasich operatorov, ved ich nie je tak vela a pozri si ponuky

    player85 je offline (nepripojený) player85

    player85
    lujza.j Pozri príspevok
    player85

    to koľko vás je pod týmto nickom?
    http://www.porada.sk/t203469-kupa-notebooku.html
    no povodne je to priatelov nick, nakolko ho zalozil, ale vieme sem zabludit po radu obaja, dufam, že to nejako nevadí :/

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    pri každom paušali s telefónom ten telefón nakoniec preplatíš. Treba si zobrať bez viazanosti niečo ako O2 fér. Podobné má aj orange ale tam boli drahšie volania do zahraničia keď som si to robil. Telefón si treba kúpiť aký chceš a budeš ho mať lacnejší ako na paušál.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    nezabudni ale poziadat o prenos cisla, s najvacsou pravdepodobnostou ti zavola sucasny operator a ponukce balicek mimo cennika

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    player85
    Pôvodca textu príspevku: lujza.j
    player85

    to koľko vás je pod týmto nickom?
    kúpa notebooku
    no povodne je to priatelov nick, nakolko ho zalozil, ale vieme sem zabludit po radu obaja, dufam, že to nejako nevadí :/
    No v podstate nevadí - ale sú v tom potom zmätky - si ten, alebo tá? Kto sa má potom v tom vyznať, komu odpovedáš. A prečo si naložíš vlastný nick - napríklad playerka85 - a budeme vedieť, že ste dvaja.

    volba najlepšieho paušalu / mobilneho operatora

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.