Zavrieť

Porady

Prva pomoc

Ahojte,

potrebovala by som informaciu, ci je nutne mat vo firme cloveka s kurzom prvej pomoci, ak sa firma nezaobera ziadnou vyrobou, len administrativnou cinnostou. Je o tom nejaky zakon/usmernenie?? Ake
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Replasťačka je offline (nepripojený) Replasťačka

    Replasťačka
    Ak máte uzatvorenú zmluvu s firmou, ktorá má v náplni svojej činnosti BOZP, tá zabezpečí všetko potrebné.
    Praktizujeme to v našej firme už roky a je to OK.
    Nie je problém skontaktovať takú firmu.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Kazdy vodic ma dnes kurz prvej pomoci, nakolko je to uz nejaku dobu sucastou autoskoly.
    blavaciko zase nie KAZDY vodic...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Pokial viem, tak dnes ak si hoci aj zachranar alebo primar na traumatologii, nedaju to robit skusky na vodicak, ak nemas zaplateny 8 hodinovy kurz prvej pomoci v Cervenom krizi. To teraz nesrandujem je to tak (hoci je to smutne).
    blavaciko to je pravda, ale nie vzdy tie kurzy boli povinne, takze ludia, ktori maju vodicak starsieho data kurz nemaju...

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    je povinné mať minimálne 1 osobu vyškolenú na podávanie prvej pomoci, rieši to zákon o BOZP.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Martin2586 Pozri príspevok
    Ahojte,

    potrebovala by som informaciu, ci je nutne mat vo firme cloveka s kurzom prvej pomoci, ak sa firma nezaobera ziadnou vyrobou, len administrativnou cinnostou. Je o tom nejaky zakon/usmernenie?? Ake
    A co, pri uctovani ta nemoze trafit slak?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.