Zavrieť

Porady

sirotsky dochodok/TPP/externe studium na SS

Dobry den, chcel by som sa spytat na tento problem.

Studujem externe na strednej skole. Splnam podmienky: sirota(1rodic) a do 26 rokov. Pracujem na TPP, kedze z dochodku zaplatim len ucty.

Mam narok na sirotsky dochodok, aj ked som na externom studiu na strednej skole? Nasiel som len, ze nie je problem s externym studiom na VS.

http://www.porada.sk/t197343-sirotsk...dia-na-vs.html


Dakujem za informacie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    margaretiak Pozri príspevok
    Dobry den, chcel by som sa spytat na tento problem.

    Studujem externe na strednej skole. Splnam podmienky: sirota(1rodic) a do 26 rokov. Pracujem na TPP, kedze z dochodku zaplatim len ucty.

    Mam narok na sirotsky dochodok, aj ked som na externom studiu na strednej skole? Nasiel som len, ze nie je problem s externym studiom na VS.

    http://www.porada.sk/t197343-sirotsk...dia-na-vs.html


    Dakujem za informacie.
    nesplňaš podmienku nezaopatreného dieťaťa.......

    margaretiak je offline (nepripojený) margaretiak

    margaretiak
    V tom pripade je asi zaujimave, ak v tom nebol problem dva roky, co dostavam sirotske. A stopli ho 4 mesiace pred ukoncenim.
    Nedavno mi dosli papiere o ukonceni sirotskeho z dovodu naplnenia maximalneho veku. A ked som si chcel vybrat sirotske, na poste mi povedali, ze je zablokovane.

    V tom pripade neviem, ci maju v SP nejaky personalny odpad, ale ja som odovzdal papiere s tym, ze som na externom studiu na strednej skole a nebol ziadny problem. A to som ich odovzdaval 2 krat. Myslel som, ze je nejaky problem so zamestnanim, kedze som siel na TPP 4 mesiace dozadu, ale podla informacii na porade.sk v tom problem nie je.

    Este jedna otazka. Nezaopatrene dieta je dieta, ktore chodi na denne studium(stredna skola)?

    sirotsky dochodok/TPP/externe studium na SS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.