Zavrieť

Porady

Gate - kontat

Ahojte, chcem si otvoriť obchod s oblečením, keďže v našom meste sú samé čínske obchody a obchodné centrá sú ďaleko tak by som chcel začať spolupracovať s GATE.

Skúšal som zháňať kontakt volal som do centrály v Banskej Bystrici nedvíhali mi potom som volal do Trenčína tam mi dali číslo na manažérku. Tak som zavolal jej ona mi povedala že nespolupracujú so súkromnými subjektmi ani mi nedala nejaký kontakt kde by som sa mohol spýtať.

Tak sa chcem spýtať či nemáte niekto s týmto skúsenosť alebo ak by ste mali kontakt uvítal by som to.

Za všetky kladné rady ďakujem.
Usporiadat
ACCNT ACCNT

ACCNT je offline (nepripojený) ACCNT

ak by si nenasiel, tak sa mozes skusit spytat v nejakej dalsej predajni.
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

myslis dalsie predajne Gate ? ona mi povedala že všetky predajne má nejaký čech tak neviem jedine priamo gate
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Michal.novo Pozri príspevok
Ahojte, chcem si otvoriť obchod s oblečením, keďže v našom meste sú samé čínske obchody a obchodné centrá sú ďaleko tak by som chcel začať spolupracovať s GATE.

Skúšal som zháňať kontakt volal som do centrály v Banskej Bystrici nedvíhali mi potom som volal do Trenčína tam mi dali číslo na manažérku. Tak som zavolal jej ona mi povedala že nespolupracujú so súkromnými subjektmi veď je to po slovensky,nerozumieš tomu??ani mi nedala nejaký kontakt kde by som sa mohol spýtať.

Tak sa chcem spýtať či nemáte niekto s týmto skúsenosť alebo ak by ste mali kontakt uvítal by som to.


Za všetky kladné rady ďakujem.
.
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

ja tomu rozumiem ale asi ste ma nepochopili vy kedze ony nechcu somnou spolupracovať tak hladam kontakt na spolocnost Gate
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

No, problém je asi v tom, že Gate dodáva iba do obchodov GATE. Takže aj keď kontakt získaš, tak ti bude asi na dve veci. Zrejme majú tak postavenú svoju obchodnú politiku. Takže miesta, kde bude obchod si vyberajú oni.
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

no ved ja s tym pocitam ze by som mal gate obchod, tak chcel by som to aspon skusit
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
nemáš šancu...no možno tak 1%....
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

preco myslite ze nie ? nemate ten kontakt ? nech to aspon skusim

alebo este New Yorker ?
Naposledy upravil Michal.novo : 04.12.12 at 18:36
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

skús priamo toto http://www.gatewear.com/
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

tam som pisal hneď na začiatku, ale ešte neodpisali,
alebo teda este vedeli by ste mi poradit na aku spolocnost sa mam obratit ?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ja mám obavu, že oni si fakt zriadzujú vlastné predajne. Asi si budeš musieť vybrať niečo iné
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

este taky dotaz ze ten e-mail som asi mal napisat v anglictine ci ? skusim teda este new yorker co to spravi
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

keby chceli dodávať "hocikomu",tak by si niekde určite našiel ponuku a nebol by problém sa s nimi skontaktovať.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

a toto... http://www.porada.sk/t188054-zaciatok-podnikania.html ... už nič..
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Michal.novo Pozri príspevok
no ved ja s tym pocitam ze by som mal gate obchod, tak chcel by som to aspon skusit
S tým nepočítaj vôbec - GATE má len vlastných zamestnancov, vlastnú obchodnú sieť a nemá záujem svoje predajne komukoľvek prenajímať a skutočne sa vôbec v tomto prípade nemusíš o nič pokúšať - je to zbytočná strata času a energie, ktorú môžeš nasmerovať inde.
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

aha no uvidm teda dakujem vam zatial
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

A co tak zalozit vlastnu znacku? Aj tak sa vsetko sije v Cine. Tam to predaju to iste co siju pre Gate a nasiju to tam visacky, ake si dodas.
0 0
Michal.novo Michal.novo

Michal.novo je offline (nepripojený) Michal.novo

hm no neviem a ako by som si to vybavil ? a ako by to fungovalo ? date mi nejake informacie o tom ?
0 0
2weird2die 2weird2die

2weird2die je offline (nepripojený) 2weird2die

ak s nimi chceš tak veľmi spolupracovať, tak skús navrhnúť spoluprácu na základe franšízingovej zmluvy... tá by ti ale ukladala viac povinností ako by si z nej mal výhod (značka, prístup k tovaru, viac ma nenapadá)
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

?? Jestvuje asi 15 roznych knih s nazvom Brand Building a podobnymi. Samotny tovar najdes v Azii. O par rokov mozes mat pobocky u nas ale aj v zahranici, ak budes uspesny.

Ak sa budes spoliehat stale na nejake Gate tak budes len ten posledny poskok, ktory vylize kazdy pruser. Niekto sa tam hore zle vyspi, prisni sa mu, ze treba zmenit obchodnu politiku a jedneho krasneho dna ti oznamia, ze koncis.

Nas konkurent toto spravil velkoobchodnikom v USA, po rokoch spoluprace im prestal dodavat s tym, ze si to tam bude predavat a distribuovat sam. Nedavno mi jeden obchodnik vyplakaval na pleci, ze mu robil obrat 1,5M USD a ze zo dna na den koniec, iba mu prisiel list, v ktorom mu to oznamili.

Nie je nad to budovat vlastnu znacku.
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať