Zavrieť

Porady

Moze dlhotrvajucu bolest v hrdle (nosohltan) sposobovat aj nejaka plesen alebo spory chytene pri topeni sa vo vode? antibio nezaberaju

UZ 4mesiace sa mi neustale vracia specificka bolest hrdla (zadna stena za mandlou, nosohltan, bolesti smerujuce az k usiam, v pripade vyskytu chladnejsieho ci suchsieho vzduchu pocit ako keby ma niekto zvieral pod hrdlom, take strpnutie celej oblasti). Nemam kasel ani hlieny, bola som uz odvtedy liecena 2 antibiotikami, ale zakazdym sa mi to po cca 2t vratilo. Okrem toho jem vela vitaminov, cesnak, teplo sa obliekam, ked citim co i len slaby naznak vracania sa bolesti tak na tyzden zalahnem a potim sa. Pijem vela caju, kloktam s bylinkovou zmesou (pomaha repik,salvia a rumancek). Teploty mam len zriedkavo, a to do 37°. Mandle aj uzliny mam dlhodobo zvacsene.

Je mozne, zeby bola infekcia sposobena niecim, co antibiotika ani to klasicke ´vylezanie´ neodstrani? Ochorela som totizto po splave v auguste, po tom co som sa v clnku prevrhla, chvilu som sa aj topila a nadychala som sa vody (vykaslala som to)
Je mozne, ze by bol problem sposobeny niecim, co som nachytala vo vode - napr nejaku plesen alebo spory, ktore sa mi usadili v nosohltane?
Prosim poradte, ja uz som z toho zufala a bojim sa dalsej davky antibiotik
Usporiadat
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Jogo 78 Pozri príspevok
Jedenie liekov a antybiotyk pomaha,ale len na urcity cas.Vylieci Vas,ale pokial Vam doktor nepovie konkretne z coho to mate,vlastne Vam nic nepomoze.Doktor povie aku chorobu mate,vie ako sa lieci,ale z coho to mate,co tu chorobu sposobilo,to kolko krat sami nevedia.A pokial sa nepride nato z coho to mate bude sa to opakovat stale dookola.Vetsina chorob vznika z bakteriji,z pliesni jednoducho zlov stravov a pitnym rezimom.Viem o com pisem.Vysvetlil mi to jeden pan a on by Vam dal odbornu odpoved preco a z coho mate problemi.
Tak nam to tu napis a vysvetli aj ty
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať