Zavrieť

Porady

Stavebne sporenie PSS vs. CSOB

Chcem sa opytat kde je vyhodnejsie uzatvarat stavebne sporenie v prvej stavebnej alebo csob. V horizonte cca 3 rokov sa pocita so stavebnym uverom. Prosim poraddte mi. Dakujem.
Usporiadat
AIMA AIMA

AIMA je offline (nepripojený) AIMA

Xanti Pozri príspevok
Tu máš prehľad o úrokoch a o výnosoch http://www.porada.sk/t206054-p2-stav...ml#post2249188
Ďakujem veľmi pekne moc
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

AIMA Pozri príspevok
zmluvu mám založenú od minulého roka, prekvapili ma na konci minulého roka celkom slušné úroky len za pár dní, plnú sumu ( pre získanie plnej štátnej prémie som vložila až na konci roka), preto ma zaujíma koľko je presne úrok, aby som sa rozhodla, či tie peniaze vložiť teraz na začiatku roka, alebo nechať na 2 percentách v mbank a dať ich tam až na konci roka...
Ak máš výhodnejšie úročenie v banke (bez viazanosti), nechaj si ich v banke a na konci roka preveď potrebnú sumu do stavebnej sporitelne kvoli nároku na štátnu prémiu. Zámer min.financii krátiť výšku štátnej prémie v závislosti od dátumu vkladu zatial schválený nebol.
1 0
AIMA AIMA

AIMA je offline (nepripojený) AIMA

veronikasad Pozri príspevok
Ak máš výhodnejšie úročenie v banke (bez viazanosti), nechaj si ich v banke a na konci roka preveď potrebnú sumu do stavebnej sporitelne kvoli nároku na štátnu prémiu. Zámer min.financii krátiť výšku štátnej prémie v závislosti od dátumu vkladu zatial schválený nebol.
no veru ich vložím až na konci roka na stavebko...2 percentá dostanem aj v mbank, môžem ich raz mesačne vybrať....
ďakujem všetkým za rady
0 0
jules2 jules2

jules2 je offline (nepripojený) jules2

no jednoznačne PSS. ČSOB mi totiž po 6 rokoch zničoho nič znížili úrok z 3 na 2 % a to bez akéhokoľvek upozornenia. PSS takého niečo neurobí, úrok je tam garantovaný po celú dobu sporenia. Takže nikdy viac ČSOB stavebné sporenie !!!
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať