Zavrieť

Porady

AKO SPUSTIT GTA IV NA LINUXE UBUNTU

Dobrý deň potrebujem surne pomoc mam operacny system linux ubuntu a predvcerom som si kupil gta iv po instalacii som spustil odkaz na ploche ale vyhodilo okno s oznamom ze zadajte cd key zadal som ho a potom som spustil gta iv a vyhodilo mi oznam ze : No CD/DVD-ROM drive found.
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=nodrive for further, more detailed information.


a ja neviem co robit skusil som vlozit cd 1 aj cd 2 ale ukazovalo stale to iste. za odpoved vopred dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    cez wine som to inštaloval a skúšal som to aj spustiť ale nešlo to poradte mi prosim aky program by to vedel spustit

    Peto-M je offline (nepripojený) Peto-M

    Peto-M
    Tak zjavne ti pod tým Wine ide hra, ale nie ten bezpečnostný softvér, ktorý tam je proti kopírovaniu...a ten na linux asi nebude, takže rada je, aby si si nahodil do dualbootu windows.
    mal som windows ale ten sa mi nepacil a preto som si dal linux a windows uuz naspet nechcem lebo pri bootovani mi nastala chyba a nemal som ani linux ani windows a v servise som zaplatil 74 eur za opravu.

    jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

    jahoszmsk
    Vlado40 Pozri príspevok
    Oprava alebo preinštalovanie ?

    v servise asi stále majú pripravenú formulku " bolo potrebné vymeniť starý HDD za nový" a furt je tam ten starý. za reinštal by asi nemohli pýtať sumu za nový Win7 Home... Aj keď...

    Peto-M je offline (nepripojený) Peto-M

    Peto-M
    Ale je "smutné," že sa do hrania s Linuxom púšťajú až takto málo skúsení používatelia.

    AKO SPUSTIT GTA IV NA LINUXE UBUNTU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.