Zavrieť

Porady

chyba mu jeho dcera

bratova exmanželka odmieta 2roky stretnutie otca s dcerou.Akou formou sa ma obratit na sud / žiadost alebo trestnym oznamenim /
Usporiadat
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nech sa obrati na UPSVaR /urad prace/ oddelenie socialno pravne ochrany deti a socialnej kurately- tak mu poradia, ako ma postupovat. Podat ziadost na sud o urcenie pravidiel styku s detmi.
5 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Marcela 139 Pozri príspevok
bratova exmanželka odmieta 2roky stretnutie otca s dcerou.Akou formou sa ma obratit na sud / žiadost alebo trestnym oznamenim /
poniektoré ex sú s prepáčením dobré ropuchy...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
poniektoré ex sú s prepáčením dobré ropuchy...
čo ti ja viem stenly? jeden známy hovorí takto: "keby moja ex ležala na chodníku a skapíňala by od smädu, ešte do nej kopnem."
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

hmm.... tak ja som bola dokonalá.....ex
2 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

srska Pozri príspevok
čo ti ja viem stenly? jeden známy hovorí takto: "keby moja ex ležala na chodníku a skapíňala by od smädu, ešte do nej kopnem."

, to je milý chlapík...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
, to je milý chlapík...
to je - kto ho raz v živote sklame, tomu ruku nepodá (ani malému)
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
srska Pozri príspevok
čo ti ja viem stenly? jeden známy hovorí takto: "keby moja ex ležala na chodníku a skapíňala by od smädu, ešte do nej kopnem."
Nezačalo to láskou ?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
hmm.... tak ja som bola dokonalá.....ex
dokonalá nemôže byť ex, len vdova môže byť dokonalá.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
dokonalá nemôže byť ex, len vdova môže byť dokonalá.
vysvetli....aby som vedela
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

lujza.j Pozri príspevok
vysvetli....aby som vedela
nečítala si čo nejaký ten farár v Ríme povedal že za všetko násilie si môžu ženy lebo tých chlapov(teda nás chlapov) provokujú a dráždia. a keď nás nepustia za frajerkami alebo na pivo tak je to provokácia nie čo sa máme nechať psychicky týrať alebo čo? Keby ešte tak uvolnila frajerke posteľ, uvarila jej kávu naliala vína, to už by sa blížila k dokonalosti. Dokonalá je vdova lebo toho muža chudáka už nedráždi neodporuje mu a má istotu že jej nie je neverný. TAK už vieš?
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pavol54 Pozri príspevok
nečítala si čo nejaký ten farár v Ríme povedal že za všetko násilie si môžu ženy lebo tých chlapov(teda nás chlapov) provokujú a dráždia. a keď nás nepustia za frajerkami alebo na pivo tak je to provokácia nie čo sa máme nechať psychicky týrať alebo čo? Keby ešte tak uvolnila frajerke posteľ, uvarila jej kávu naliala vína, to už by sa blížila k dokonalosti. Dokonalá je vdova lebo toho muža chudáka už nedráždi neodporuje mu a má istotu že jej nie je neverný. TAK už vieš?
ahá tak tak to si to myslel....jáj ale ved také ženy existujú.....takže dokonalá nie je pre mňa iba vdova
ale k danej téme ....som dokonalá ex...
3 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

Železničiar(sprievodca) príde v noci domov so spolu slúžiacim mladším kolegom. Hovorí rozospatej žene "priprav nám večeru a choď spať do obývačky, kolega sa vyspí v našej posteli" Ráno manželka pripraví raňajky zaklope na dvere spálne nakukne do spálne a prvé čo zbadá na zemi nohavičky pozrie lepšie a ten kolega(škaredá ropucha) má kozy to indivíduum bolo na nerozoznanie od chlapa. ale to je pravda, si predstav tú drzosť tých dvoch. (Asi manželku - inak kočku- bolela často hlava a práškový acylpyrín aplikovaný manželom asi nechcela užívať )
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ste sa akosi odklonili od témy.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
dokonalá nemôže byť ex, len vdova môže byť dokonalá.
Aj Irena Čubírková bola vdova...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

pavol54 Pozri príspevok
Železničiar(sprievodca) príde v noci domov so spolu slúžiacim mladším kolegom. Hovorí rozospatej žene "priprav nám večeru a choď spať do obývačky, kolega sa vyspí v našej posteli" Ráno manželka pripraví raňajky zaklope na dvere spálne nakukne do spálne a prvé čo zbadá na zemi nohavičky pozrie lepšie a ten kolega(škaredá ropucha) má kozy to indivíduum bolo na nerozoznanie od chlapa. ale to je pravda, si predstav tú drzosť tých dvoch. (Asi manželku - inak kočku- bolela často hlava a práškový acylpyrín aplikovaný manželom asi nechcela užívať )
bol hlúpy- mal manželke ponúknúť 3-ku, neverím,že by odmietla...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj Irena Čubírková bola vdova...
to bola "zlatá" pani so šatkou na hlave...no ale ved nevinná...tie kachle na neho samé spadli
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
bol hlúpy- mal manželke ponúknúť 3-ku, neverím,že by odmietla...
ty nečítaš, že škaredá ropucha
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
to bola "zlatá" pani so šatkou na hlave...no ale ved nevinná...tie kachle na neho samé spadli
Justičný omyl to bol...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lujza.j Pozri príspevok
ty nečítaš, že škaredá ropucha
jáááj, potom ništ teda...
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Justičný omyl to bol...
to ano a hlava druhého chudáka skončila v osobáku v hajzli (tuším)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať