Zavrieť

Porady

HLADAM IVESTORA-SPOLOCNIKA DO PREDAJNE DAMSKEHO TEXTILU V BB

Hladam spolocnika, ktory mi pomoze financne zrealizovat predajnu s damskym textilom v centre Banskej Bystrice. 80% je od jedneho vyropcu a 20% je doplnkovy sortiment z inych znaciek.
Jedna sa o modny tovar strednej kvality za dobre ceny / tricko od 7 do 14eur ... /, krajina povodu Taliansko a cast Turecko. Investiciu spolocnika na zaciatku ocakavam najmenej okolo 6.000.eur, ale casom bude treba urcite navysit investiciu.
Hladam skor Ticheho spolocnika, ktory sa nebude podielat pracovne na chode firmy, ale bude len ako investor. Predpokladany zisk pre spolocnika je vyse 4000eur za rok. Informacie na : Best.of.fashion@azet.sk
Naposledy upravil Best of Fashion : 22.01.13 at 19:23
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko
Best of Fashion Pozri príspevok
Hladam spolocnika, ktory mi pomoze financne zrealizovat predajnu s damskym textilom v centre Banskej Bystrice. 80% je od jedneho vyropcu a 20% je doplnkovy sortiment z inych znaciek.
Jedna sa o modny tovar strednej kvality za dobre ceny / tricko od 7 do 14eur ... /, krajina povodu Taliansko a cast Turecko. Investiciu spolocnika na zaciatku ocakavam najmenej okolo 6.000.eur, ale casom bude treba urcite navysit investiciu.
Hladam skor Ticheho spolocnika, ktory sa nebude podielat pracovne na chode firmy, ale bude len ako investor. Predpokladany zisk pre spolocnika je vyse 4000eur za rok. Informacie na : Best.of.fashion@azet.sk
1) nezakladaj duplicitne temy
2) inzercia je uplne v inej kategorii
3) skus porozmyslat, z akeho slova vzniklo slovo vyrobca, ano zo slova vyroba, nie vyropa, takze s vyropcom si ma potesila

inak k teme, aby si nepovedala, ze som zly...
a)
ak ti dam 6.000 tak ako dlho mi budes vyplacat 4.000/rocne?
b)
investicia ma sluzit na co presne?
c)
mas svoje financne plany podlozene nejakym realnym vypoctom?
blavaciko Pozri príspevok
1) nezakladaj duplicitne temy
2) inzercia je uplne v inej kategorii
3) skus porozmyslat, z akeho slova vzniklo slovo vyrobca, ano zo slova vyroba, nie vyropa, takze s vyropcom si ma potesila

inak k teme, aby si nepovedala, ze som zly...
a)
ak ti dam 6.000 tak ako dlho mi budes vyplacat 4.000/rocne?
b)
investicia ma sluzit na co presne?
c)
mas svoje financne plany podlozene nejakym realnym vypoctom?
Si ma riadne sfukol... mas pravdu,ale uslo mi to P namiesto B,co uz teraz,nejdem to opravovat,myslim ze to vlastne nieje ani podstatne...
a - 6000 je tvoj vklad do predajne na zaciatku, peniaze sa pouziju na nakup tovaru, ja platim dopredu najom a cca polovicu tovaru, ked citas dalej, tak tam je napisane, ze casom /ked sa obchod ukaze perspektivny t.j. 2-3 mesiace/ bude treba navysit investiciu, aby sa mohol rozsirit sortiment. predpokladam okolo 2-3 tisic. Zisk 4000 je predpoklad, moze byt rok, ze bude 2-3, ale moze byt aj 8-10 tisic.
b - investicia sa pouzije na nakup tovaru,regale mam
c - nieje to moja prva predajna,mam skusenost s tymto tovarom v inom meste

HLADAM IVESTORA-SPOLOCNIKA DO PREDAJNE DAMSKEHO TEXTILU V BB

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.