Zavrieť

Porady

Torrent

Zdravím,
v poslednom čase sa organizácia ACTA stále viac a viac snaží ukontrolovanie internetu a každým dňom miznú internetové servery , kde si bolo možné "pirátsky" stiahnúť akékoľvek súbory. Pred rokom to začalo Megauploadom a pokračuje dodnes....
Dopočul som sa, vraj sa v poslednom čase začína útočiť aj na torrenty. Po pridaní torrentu do zoznamu sťahovaných súborov cez torrent, sa do troch hodín podarí nadriadeným vás vystopovať, a udeliť vám poriadnú pokutu.
http://tech.sme.sk/c/6259581/pravnik...ty-uz-nie.html

Chcel by som, aby ste sem napísali , čo o tom viete vy a aké sú názory na to...
... je free sťahovanie cez torrent ešte bezpečné?
Usporiadat
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

hm, to by automaticky mali problém všetci čo sťahovali cez Megaupload...
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

akože niekedy sa dalo v Poľsku kúpiť anténu cez ktorú sa dali chytať všetky programy, aj platené, myslím že Kabel plus sa to volalo. ako mna mozu postihovat za to, ze ja si kupim antenu a niečo chytím zadarmo? to je ich problem ze to nemaju (nemali) zakodovane. podobne je to aj v tomto. kupim si kredit napr. na RapidShare a nesmiem stahovat? by sme vsetci sedeli uz davno, ved kto uz len dnes nieco kupuje v obchodoch?
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

och joj, precitaj si temu od zaciatku, aj tie odkazy napr na zive
stahovanie z ulozisk typu megaupload, uloz.to, rapidshare a pod. nieje tresne, lebo stadial len stahujes
torrenty funguju na principe ze to co stahujes zaroven aj zdielas, a zdielanie tresne je
bodka
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

pravda je niekde uprostred no ale, vari policajti budú pri cestnej kontrole kontrolovať aj či v autorádiu na USB kľúči mám originálne MP3ky?


http://www.aktuality.sk/clanok/14178...elmi-oblubene/
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

hovoril som, precitaj celu diskusiu, lebo stale si mimo. pri torrentoch sa da velmi jednoducho zistit, kto a co stahuje a posiela, dokonca bez spoluprace s prevadzkovatelom trackeru. bez pouzitia nejakej proxy si priamo dohladatelny
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

> jahoszmsk - tu musím dať meckymu za pravdu - torrent je zdieľanie - ja sosám, ale zároveň niekto potrebuje tiež to isté, nájde to u teba, tiež sosne (teda mu poskytneš - zdieľaš) - záleži na torrent klientovi ako nastavíš (dá sa nastaviť aj minimálne odosielanie - mám dojem, že minimálny limit je 4kB/s a rýchlosť odosielania minimálne 32,8 kb/s - v nastaveniach uTorrent).
Kdežto z úložísk len sosáš - nič neposielaš.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať