Zavrieť

Porady

ikea

ahojte, viete mi niekto povedat kde najdem obchodný dom ikea v ziline a ci tam vlastne aj je? alebo je len v Bratislave??? dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času
arizona Niektorym znamym nickom GOOGLE nefunguje nikdy...radsej na kazdu kravinu zalozia temu...

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
lujza.j Pozri príspevok
gúggeľ dnes nefunguje
...a to je čooooo ????

Nejaký nový druh tovaru v Ikei ...????

mareko je offline (nepripojený) mareko

mareko
player85 Pozri príspevok
ahojte, viete mi niekto povedat kde najdem obchodný dom ikea v ziline a ci tam vlastne aj je? alebo je len v Bratislave??? dakujem

To by si sa uhľadala...iba BA, pre nás na severe nič

blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

blavaciko
ikea v ziline dobry for...
jedina v Bratislave, ale do 3-6 rokov slubuju postavit v kosiciach

player85 je offline (nepripojený) player85

player85
boze aby ste sa nepokakali ked som sa spýtala. Porada je na to aby sa tu človek poradil, spýtal a podobne a nie na to aby ho ludia osočovali hneď, že načo vypisuje kraviny a podobne. Keď je to podľa vás kravina - nemali ste na ňu reagovať. Inak všetkým čo sa snažili pomocť ďakujem - ja si vždy každú radu vážim.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
player85 Pozri príspevok
ahojte, viete mi niekto povedat kde najdem obchodný dom ikea v ziline a ci tam vlastne aj je? alebo je len v Bratislave??? dakujem
player85 Pozri príspevok
boze aby ste sa nepokakali ked som sa spýtala. Porada je na to aby sa tu človek poradil, spýtal a podobne a nie na to aby ho ludia osočovali hneď, že načo vypisuje kraviny a podobne. Keď je to podľa vás kravina - nemali ste na ňu reagovať. Inak všetkým čo sa snažili pomocť ďakujem - ja si vždy každú radu vážim.
Nehnevaj sa ...a ani neurážaj ......
Ale je to fakt kravina - tá otázka .....

Niečo podobné , že ako keby si sa pýtala .....aké bude dnes , zajtra počasie .....

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.