Zavrieť

Porady

Ing.Melánia Ferenčáková 5 + 2, s.r.o.

Sídlo: Sv. J. Nepomuckého 351/55,Markušovce 053 21 moja otazka je len tolko ci vie otejto firme volakto ci suspolalivy seriozny ,lebo som nasiel inzerat kde ponukaju robotu v nemecku a nechcel by som naletiet volaakym podvodnikom.Dakujem vopred za vsetky informacie
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

over si ich cez rad práce
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
bandita2 bandita2

bandita2 je offline (nepripojený) bandita2

A to zas ako treba?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

bandita2 Pozri príspevok
A to zas ako treba?
http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...?page_id=13025 - je v zozname?
0 0
bandita2 bandita2

bandita2 je offline (nepripojený) bandita2

nevidim ju zozname ale mne len o to ide ci ju pozna daktoci su dvoverihodni ona ponuka robotu pre zivnostnikov tam netreba mat sprostredkovanie ale staci sro ale nechcem ze jej odrobim mesiac ci mesiace a potom nebudem mat faktury uhradene.Zato Vas prosim ci ju nepozna dakto co su toza ludia
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

bandita2 Pozri príspevok
nevidim ju zozname ale mne len o to ide ci ju pozna daktoci su dvoverihodni ona ponuka robotu pre zivnostnikov tam netreba mat sprostredkovanie ale staci sro ale nechcem ze jej odrobim mesiac ci mesiace a potom nebudem mat faktury uhradene.Zato Vas prosim ci ju nepozna dakto co su toza ludia
ak nie je v zozname, tak nemá oprávnenie na vykonávanie tejto činnosti.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

veronikasad Pozri príspevok
ak nie je v zozname, tak nemá oprávnenie na vykonávanie tejto činnosti.
bandita2 pise, ze ide o zivnostnikov ... sprostredkovanie sluzieb ... a to v OR dana firma ma
0 0
bandita2 bandita2

bandita2 je offline (nepripojený) bandita2

mne len o to ide ci ju pozna daktoci su dvoverihodni ona ponuka robotu pre zivnostnikov. Nechcem ze jej odrobim mesiac ci mesiace a potom nebudem mat faktury uhradene.Zato Vas prosim ci ju nepozna dakto co su toza ludia
0 0
bandita2 bandita2

bandita2 je offline (nepripojený) bandita2

co je ten zlty melon? tam su zapisane neplatici?
0 0
bandita2 bandita2

bandita2 je offline (nepripojený) bandita2

ale toto mi nepomoze vtom ci su solventny
0 0
franco24 franco24

franco24 je offline (nepripojený) franco24

Tato osoba je z mojho mesta osobne ju poznam predava aj strechy nemam som s nou nikdy problem pracuje ako zivnostnicka mozte sa na nu spolahnut,
Franco
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

No neviem neviem
0 0
kezeso kezeso

kezeso je offline (nepripojený) kezeso

obchodník
bandita2 Pozri príspevok
co je ten zlty melon? tam su zapisane neplatici?
Žltý melón je požičovňa peňazí. Daj si do google...
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

Davajte si na nu velky pozor !!! Prevadzkuje novodobe otrokarstvo !!! Robite od vidim do nevidim a za 2 mesiace dostanete 300 eur!!!!
Kazdy tyzden ma novych ludi a potom neviplati nikdy nic a hlavne pozor na jej milenca MIROSLAV ROGULA je to podvodnik prvej triedy !!!!! Ona za neho splaca dlhy!!!
0 0
danulienka7 danulienka7

danulienka7 je offline (nepripojený) danulienka7

franco24, odkedy su Markušovce mesto ? ja viem, že je to obec a o tej pani zistím a napišem
0 0
astensova astensova

astensova je offline (nepripojený) astensova

Mali sme s ňou skúsenosť teda manžel robil ešte pod jej priateľom v Nemecku a nedoplatil mu faktúry. Pán Rogula má problémy s vyplácaním faktúr, tak to prevzala za neho jeho priateľka. Inak sa zdržiava vo Frankfurte kde má byt. Svoju spoločnosť zrušil a všetko teraz vybavuje ona. Ideme ho dať právnikovi. Ona za neho spláca dlhy ale nevypláca celé faktúry ľudom čo robia pod jej spoločnosťou.
0 0
kreator391 kreator391

kreator391 je offline (nepripojený) kreator391

hladame ludi ktori maju problemy s firmov 5+2 s.r.o Ferencakova a lebo ELZAM s.r.o Rogula.
Nech nas kontaktuju.
0 0
piero151 piero151

piero151 je offline (nepripojený) piero151

Ahoj aj ja mam s touto spolocnostou problem....
0 0
piero151 piero151

piero151 je offline (nepripojený) piero151

Dobry den, neuvazujete nad spolocnou zalobou? ja by som sa pridal.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Zadávateľovi témy odporúčam skôr ,ako začne hľadať prácu ,popracovať na pravopise.
Pokiaľ vás firma ,ktorá vás zamestnávala v Nemecku nevyplatí dohodnutú mzdu,odmenu.Tak, najjednoduchší a najlacnejší spôsob ,ako sa dostať k svojim peniazom ,je ísť na pracovný úrad v Nemecku, v mieste výkonu konkrétnej práce.Je jedno či ste tam pracovali na čierno,na živnosť ,alebo na nejaký druh pracovného pomeru.Vás stíhať ani pokutovať nebudú ,je to jednoducho vyspelý štát.Ale zato s hajzlom tohto tipu urobia krátky proces.
0 0
piero151 piero151

piero151 je offline (nepripojený) piero151

Pekný deň, myslím že toto nieje jazykové okienko, každý sme nejaký. Tu ide o to ze aj zamestnávateľ a aj zamestnanec alebo živnostník sú Slovenske firmy a len výkon prace je v Nemecku, tak sud by mal byt tu na SK ci nie?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať