Zavrieť

Porady

Potrebujem poradiť nejaký program na tvorbu videofilmu

Dobrý večer!
Potrebujem poradiť aký program by som mohla použiť na tvorbu videofilmu z vlastných ideí. Je ich veľa a ja som už z toho vedľa. Hlavný problém mi robí jazyk a potrebovala by som verziu, ktorá je zadarmo. Používala som WMM, ale mám ho v anglickom jazyku. Niečo som tam isto urobila zle, pretože keď som po dokončení a uložení videofilmu program zatvorila a neskôr otvorila, na miesto kde boli videa- na filmovom páse- tam boli červené krížiky. Vytvorený videofilm potrebujem aj napáliť a je veľmi dôležité aby hral v každom PC.
vopred ďakujem za radu a pomoc
Zlata
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Marína je offline (nepripojený) Marína

Marína
zlatica.turisova Pozri príspevok
Dobrý večer!
Potrebujem poradiť aký program by som mohla použiť na tvorbu videofilmu z vlastných ideí. Je ich veľa a ja som už z toho vedľa. Hlavný problém mi robí jazyk a potrebovala by som verziu, ktorá je zadarmo. Používala som WMM, ale mám ho v anglickom jazyku. Niečo som tam isto urobila zle, pretože keď som po dokončení a uložení videofilmu program zatvorila a neskôr otvorila, na miesto kde boli videa- na filmovom páse- tam boli červené krížiky. Vytvorený videofilm potrebujem aj napáliť a je veľmi dôležité aby hral v každom PC.
vopred ďakujem za radu a pomoc
Zlata
Download češtiny do programu Movie Maker

Veľmi pekne ďakujem- podarilo sa mi nainštalovať český jazyk do WMM. Zdravím- Zlata
frenkacik Womble MPEG Video Wizard DVD - je tiež dobrá voľba

Potrebujem poradiť nejaký program na tvorbu videofilmu

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.