Zavrieť

Porady

Sťahovanie videa z youtube v HD kvalite

Vie niekto poradit nejaky FUNKCNY program na stahovanie videi z youtube v HD kvalite (720p alebo 1080p)? Uz som ich zopar vyskusala, ale ziadny nefunguje
Vopred pekne dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    milkyways je offline (nepripojený) milkyways

    milkyways
    Tak ten prvy nebol doporuceny, vraj je to spamware... ale ten druhy funguje naprosto dokonale!!! Naozaj jednoducha instalacia priamo do Firefoxu a stahuje skutocne v HD kvalite resp. v najvyssom moznom ponuknutom rozliseni... a dokonca sa da vybrat vysledny format, v ktorom bude subor ulozeny!!! Nemam slov Diky, diky moc!!!

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    do firefoxu je "rozšírenie" DownloadHelper, aktuálna verzia je 4.9.13
    Je to doplnok firefoxu, sťahuje všetky videá vo .flv, ale v tomto rozlíšení je to už priamo v mp4, pretože .flv to neumožňuje...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft *.flv je len kontajner pre Flashvideo - tiež stiahnem HD video *.flv, ale kodek je mp4.
    Nandrolon áno, je to kontajner.... aj veľa iných súborov /napr.dokumenty/ sú iba "kontajner", ale aplikujem to na konkrétny soft a ak zadám nejaké 240p, tak mi to sosne vo .flv a s tým ma nejeden soft problém, ale ak to isté sosnem so 720p, tak mi to ten istý soft
    Nandrolon nadväzuje podo mnou.... tak mi to ten istý soft proste prehrá.... /formát .mp4/
      zbaliť

    Sťahovanie videa z youtube v HD kvalite

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.