Zavrieť

Porady

ahoj. mam problem s PC.nastartujem a otvori sa mi okno len s pozadim-nic viac,ani lista na spodu.nemozem sa vobec do neho dostat...vedel by mi niekto poradit?

ahoj. mam problem s PC.nastartujem a otvori sa mi okno len s pozadim-nic viac,ani lista na spodu.nemozem sa vobec do neho dostat...vedel by mi niekto poradit?


ahoj. mam problem s PC.nastartujem a otvori sa mi okno len s pozadim-nic viac,ani lista na spodu.nemozem sa vobec do neho dostat...vedel by mi niekto poradit?


ahoj. mam problem s PC.nastartujem a otvori sa mi okno len s pozadim-nic viac,ani lista na spodu.nemozem sa vobec do neho dostat...vedel by mi niekto poradit?
Usporiadat
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Skús spustiť PC v save mode. Pri štarte drž klávesu F8 (resp. stlač ju prv než sa objaví logo windows). Čo Ti nabehlo?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

urobil som a nabehli mi ponuky v com chcem spustit
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ak máš inštalačku (inštalačné médium OS) - skús Repair your computer - možno zoberie zálohy z HDD - opraví problémy a malo by po reštarte nabehnúť (reštartuje automaticky):
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

tak to tam nemam.a este k tomu to mam vo francuzstine.ako rozumiem francuzky ale toto co sa pytas tam nie je
0 0
command command

command je offline (nepripojený) command

A nemas to nahodou virus co teraz bezi bud ze to je od Policie SR alebo Ministerstva Vnutra o tom ze pouzivas nepravy win a ze mas do x hodin zaplatit lebo ta zacnu riesit a pod blbosti?
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
diabblo33 Pozri príspevok
urobil som a nabehli mi ponuky v com chcem spustit
Spusti Last Known Good Configuration - teda poslednú funkčnú konfiguráciu...
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

skusil som-stale to iste,ziadna zmena....to som spravil ako prve
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

nie nie to som uz mal kedysi...teraz mam len moje pozadie a nic viac.ked ho zapnem tak ani vypnut normalne nejde-nemam ani menu ani tu zakladnu ponuku(listu) niiiiic hhh
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Chlapci dajte radu, čoho sa vystríhať, aby som ten vírus nechytila ? WIN mám oficiálne zakúpený.
Teda nie ja, ale môj PC .
0 0
mecky mecky

mecky je offline (nepripojený) mecky

Melnick Pozri príspevok
Chlapci dajte radu, čoho sa vystríhať, aby som ten vírus nechytila
rady su len vseobecne:
davat pozor co stahujete a instalujete, nie slepo odklikat kazdu blbost
nainstalovane aktualizacie ci uz windowsu, office, ale aj dalsich bezne pouzivanych programov ako napr adobe reader flash shockwave, internetovy prehliadac, java, a pod
zapnuty firewall a aktualny antivirus
0 0
command command

command je offline (nepripojený) command

Este taka otazocka ked das klav. kombinaciu strl+alt+del vyskoci ti spravca procesov? Ak hej skus pozriet ci ti ide explorer.exe ak nie spusti ho ten ma za ulohu nacitat ikony aj menu a pod. Robi sa to tak ze sa v tabulke prekliknes na aplikacie tam das nova uloha napises explorer.exe.
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

jasne ze som skusal aj to ctrl+alt+del nic ale nic nejde.som dal proste obrazok na pozadie(ako vela krat uz) a prekryl mi komplet celu obrazovku.toto sa mi este nikdy nestalo.vsetko som skusal,ale vobec na nic nereaguje.normalne nastartuje da mi ponuku uzivatelov a ked vojdem do mojho uctu -nabehne mi len pozadie a to je vsetko.....tak som frcal na jednom ucte co som mal pre navstevy-prazdnom....no ale dnes som chcel zmenit pozadie tam a spravilo mi presne to iste---nabehol na celu obrazovku a konecna................rozmyslam ze to asi vyriesim 5kg kladivom,lebo uz stracam nervy na tu sopu....-))))))
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

command Pozri príspevok
A nemas to nahodou virus co teraz bezi bud ze to je od Policie SR alebo Ministerstva Vnutra o tom ze pouzivas nepravy win a ze mas do x hodin zaplatit lebo ta zacnu riesit a pod blbosti?
Tebe také niečo prišlo a tomu veríš???
0 0
jahoszmsk jahoszmsk

jahoszmsk je offline (nepripojený) jahoszmsk

diabblo33 Pozri príspevok
jasne ze som skusal aj to ctrl+alt+del nic ale nic nejde.som dal proste obrazok na pozadie(ako vela krat uz) a prekryl mi komplet celu obrazovku.toto sa mi este nikdy nestalo.vsetko som skusal,ale vobec na nic nereaguje.normalne nastartuje da mi ponuku uzivatelov a ked vojdem do mojho uctu -nabehne mi len pozadie a to je vsetko.....tak som frcal na jednom ucte co som mal pre navstevy-prazdnom....no ale dnes som chcel zmenit pozadie tam a spravilo mi presne to iste---nabehol na celu obrazovku a konecna................rozmyslam ze to asi vyriesim 5kg kladivom,lebo uz stracam nervy na tu sopu....-))))))
ako stále, chýba nám tu typ NTB a verzia Windows... ale pokiaľ nabehne úvodná obrazovka, nič nie je stratené a určite nie tvoje uložené údaje o ktoré nechceš prísť...
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

je to stara hrca od DELL OPTIPLEX 745 s XP Professional. to mam doma na blbosti ale ako pises-kopa fotiek,filmov atd o ktore by som fakt nerad prisiel. uvodna obrazovka nabehne bez problemov-ale ako kliknem na ucet uzivatela-nabehne pozadie co som mal a nic viac.len sipka od mysi s kotorou sice mozem hybat ame na nic ine nereaguje.aj vypnut to musim tlacitkom na PC....jaaaaaaj nervy hhh
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

ľCtrl + ľShift + Esc = Správca úloh
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

nula bodov-to bolo prve co ma napadlo.nic sa nedeje
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak ho skús spustiť v Safe móde - pri bootovaní stláčaj F8 a vyber Safe mode (pozri môj obrázok) - odstráň všetko, čo nepotrebuješ, prever ho na sajrajt , ak treba, zachráň, čo sa dá - základné funkcie OS pobežia.
0 0
diabblo33 diabblo33

diabblo33 je offline (nepripojený) diabblo33

dik skusim
0 0
Vakos_SK Vakos_SK

Vakos_SK je offline (nepripojený) Vakos_SK

Čo ak mu zhorel HDD? Lebo toto sa stalo aj mne 3-krát!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať