Zavrieť

Porady

naburana majlova schranka

Prosim, skuste mi niekto poradit, ake moznosti mam zasiahnut proti cloveku, ktory mi bez mojho suhlasu vnikol do majlovej schranky na azet.
Dakujem
Usporiadat
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Chobot
Také e-maily rovno maž. K Tvojmu e-mailu sa mohli dostať veľmi ľahko, stačí keď sa niekde zaregistruješ a uvedieš e-mail, tak ten potom putuje všelikde.

To Ti nepíšu konkrétni ľudia, tie mená sú fiktívne, väčšinou ponúkajú rôzne produkty - softvér, lieky, ... v horšom prípade obsahujú prílohy vírusy, spyvéry a pod, ktoré po samoinštalácii znepríjemňujú prácu s PC. Nainštaluj si dobrý firewall a antivírus a tie Ti potom nedovolia otvoriť podozrivú prílohu.

Najlepšie je, ako som na začiatku uviedol, pokiaľ tú osobu nepoznáš, tak to rovno mazať.
Na zaklade Tvojej rady som patrala vo svojej hlave, kde vsade som zadavala maila. A vot, rezultat: ked som sa /tak ako mnohe/ zageristrovala na www.rimmel.sk, kvoli riasenke. Tak som tam nabehla, maila vymazala - respektive, ani ta registracia nesla zrusit, tak som tam dala nejake nezmyselne znaky a odvetdy - mam pokoj.........:p:p:p:p
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať