Zavrieť

Porady

mozilla a firefox

....ohľadom mozilly a facebooku. Na fb som klikla na nejaký odkaz, pravdepodobne vírus a už sa mi zrazu začali do profilu pridávať všeliake stranky, akože sa mi páčia a akože som začala sledovať pár ľudí, všetko to boli turci.. Kamarát mi poradil, že aby som si zrušila konto a odinštalovala a nainštalovala nanovo mozillu a spravila nové konto.. tak som tak aj postupovala, ale všetko sa vrátilo, zase sa mi začali akože páčiť plno stránok a sledovať nejakých ľudí. Mám antivirák Avast a Malwarebytes, ale žiaden vír mi nenašlo. Môžte mi prosím poradiť? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    TheSteven je offline (nepripojený) TheSteven

    TheSteven
    Pozri sa na Fb do svojho účtu, ktore stránky máš označené za "Páči sa mi to" a pozri si aj na tých turkou a zruš im odber. Viac ti asi neporadím

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nehravas nejake hry? Tym davas povolenie nakukat do svojho profilu, da sa to velakrat zneuzit...
    Skus si pozrusovat vsetky hluposti, co si pozaklikavala,prip. zablokovat.

    barbecue je offline (nepripojený) barbecue

    barbecue
    už som skúšala aj to, že som tie stránky poodstranovala, aj odber som zrušila aj blokovala, ešte som to aj nahlasovala facebooku, ale stále sa mi na novo tam pridávali. Ja osobne som mala nejakých 150 stránok, čo sa mi páčilo a za 3 dni som tam mala vyše 800 stránok. Hry nehrávam vôbec ani všeliake tie aplikácie neskúšam. Začalo to po tom, čo som klikla na odkaz, ktorý mi pridal kamarát na nástenku.

    barbecue je offline (nepripojený) barbecue

    barbecue
    aj to som si myslela, ale hned som si zmenila heslo a stále to isté sa opakovalo. Hlavne čo by som potrebovala poradiť je, že ako si nanovo nainštalujem mozillu tak, aby mi napr, zmizli všetky záložky, alebo priečinky na lište. Lebo ked som to skúšala, aj iné verzie mozilly, tak vždy mi nainštalovalo akoby tú mozillu, čo som mala predtým.. alebo mi treba preinštalovať celý pc?
    misoft Mozilla je v tom nevinne! To tvoj profil na FB je v háji. A ten odkaz z "nastenky" len ho otvoril pre niekoho druhého. Rada - zrušiť účet na FB

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Stiahni si a nainštaluj tento program:
    http://www.filehippo.com/download_ccleaner
    Zapni ho ,zapni čistič,tam klikni na aplikácie ,v položke Firefox/Mozilla daj fajky na všetky položky potom Analizovať a Vyčistiť.Pri ostatných prehliadačoch nechaj všetko prázdne pretože vyprázdni všetko aj pri nich.Potom klikni aj na registre daj Hľadať problémy a Opraviť.
    Naposledy upravil Vlado40 : 20.02.13 at 21:13

    barbecue je offline (nepripojený) barbecue

    barbecue
    dakujem zatial velmi pekne, už som si to stiahla a idem ho zapnúť, dám vedieť, či pomohlo.
    Vlado40 CCleaner aj v SK.

    Ka-Minka je offline (nepripojený) Ka-Minka

    Ka-Minka
    Chcela by som sa opýtať - ak mám tento antispyware už v antivíraku, mám inštalovať ešte iný alebo stačí? A nebudú sa nejak hádať či tak?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.