Zavrieť

Porady

nezaplatene pokuty

Potrebujem poradit, mal som viacero pokut u policajtov este okolo roku 2007, niektore som zaplatil na mieste, ine zas uz exekutorovi. Viem, ze tam musi byt este nejaka pokuta z toho obdobia, ktoru som nezaplatil a neprislo mi nic ani od exekutora. Chcem si to dat do poriadku aby som v buducnosti s tim nemal problemy lenze je tu problem. Papier k tomu ziadny nemam, bol som na okresnom aj krajskom oddeleni a nikde mi nevedia dat k tomu nieco aby som to mohol zaplatit. Nevedia to najst v systeme. Teraz neviem co robit, da sa nejak pisomne vyziadat nejaky doklad, ze som im neni nic dlzny ked to nevedia najt nikde? Nechcem cakat nez si v tom urobia poriadok, ze mi ale za desat rokov zablokukuju ucty a exekutor si vypyta 500 percent, je to ich problem , ze v tom maju bordel. Ja to chcem teraz uhradit aj s urokmi, poplatkami atd len nemam ako. Co s tim?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.