Zavrieť

Porady

Dodávateľ - Veľkoobchod

Dobrý deň .. hľadám stálych dodávateľov pre svoj e-shop. Mám záujem o oblečenie ,( moderné ) topánky , vlasovú kozmetiku , bižu a podobné dámske veci. MODERNÉ - AJ ZNAČKOVÉ

​Najlepšie aby nebol odber vo veľkom !! ( palety , krabice a pod. ,...) ak sa tu nájde dobrá duša ktorá ma informuje na mail .............

krimi0 ( zavináč) centrum . sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov
    Takze chces kupovat od niekoho topanky, saty v konkretnych velkostiach po jednom kuse, dvoch kusoch ako ti pridu nejake objednavky...

    Dobra rada - vykasli sa nato, zbytocne budes minat svoj cas a zivot a budes kazit trh ostatnym, lebo tvoja jedina "vyhoda" bude nizsia cena, kedze to budes robit z obyvacky.

    krimi0 je offline (nepripojený) krimi0

    krimi0
    Ďakujem za radu ale pravdu povediac TÝ ostatný sú mi " ukradnutý "

    Nakoľko už mám pár dodávateľov ktorým to takto tiež vyhovuje si nemyslím že je na tom niečo zlé. Možno som sa zle vyjadrila ale tým že chcem objednávať po menšom nemyslím to že chcem od nich kupovať tovar po jednom kuse ale tým že tovar bude do hodnoty napr. do 200- 300 euro a nie 1000 a podobne.Vašu odpoveď si veľmi vážim ale bohužiaľ ste mi moc nepomohli ( ale to asi ani Váš zámer nebol )

    Dodávateľ - Veľkoobchod

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.