Zavrieť

Porady

Zrušenie telefonickej objednávky.

Dobrý deň,
uzavrela som telefonicky objednávku na balíček služieb "Základná prezentácia" do systému Európskej databanky spoločnosťou Bisnode Slovensko, sro. Vyskytol sa mi však problém a potrebovala by som objednávku zrušiť. Keď som telefonovala do spoločnosti, povedali mi, že len ak zaplatím poplatok vo výške 50% z faktúry na objednávku alebo im zaplatím objednávku v dvoch splátkach po sebe. Pre mňa to však nič nerieši. Neviem kam sa obrátiť o radu.
Od spoločnosti mi prišiel akurát sprievodný list, faktúra, výpis údaj z databázy firiem, kde som zaradená, náhľad zmluvy ale žiadne podmienky, nič netreba podpisovať a vrátiť firme späť. Vedeli by ste mi poradiť ako postupovať?
Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rasheeda je offline (nepripojený) rasheeda

    rasheeda
    Poskytovanie informačných služieb z vlastného automatizovaného informačného systému, myslím, že to spadá sem.
    resheeda, ak vystupuješ ako podnikateľ, tak ti SOI-ka asi nepomôže. my sa s nimi naťahujeme od mája. zatiaľ sme nič nezaplatili, iba skladujeme upomienky. napísali sme do tejto firmy doporučený list, po mesiaci nám prišiel e-mail, ktorého obsah si musím ešte niekoľkokrát prečítať, aby som pochopila, co chtěl básník říci.... :/
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    milankura Mame to podobne. Chcu peniaze a nevieme za čo. Zvukový záznam Nám odmietajú poskytnúť, že aby sme prišli k nim! Zmluvné podmienky visia niekde vo vetre, a nikto netuší o čo vlastne ide!
    lepsisvet to mi je luto:/ a tie podmienky sa vam nepodarilo najst? alebo ako je to s nimi.
    neviem, kedy sa s podobnymi smejdami skoncuje. aj dnes som sa dozvedela o dalsom cloveku, ktory reagoval na podobnu ponuku zasa dalsej firmy.
    kamaratka pracuje u pravnicky, jeden pan sa v tejto veci sudi a pozadoval nahravku telefonickeho hovoru. nahravku poskytli, ale iba cast, kde pan s ponukou suhlasi. pokracuju dalej, som zvedava ako to dopadne.
    drzim vam palce.
    milankura Pravnici nam povedali, ze su povinny dodat nahravku aj s casovou(datumovou) znackou. Aj ked sme s. r. o. tak sa na to vztahuje Zakon o ochrane spotrebitela z obcianskeho zakonnika. V kazdom pripade chcem najskor pocut nahravku. Problem nie je zaplatit, ale platit podvodnikom kazdy rok za podvody ,ktore potom mozu opakovat nemienim.
    zendaya mate prosim info, ako to dopadlo??
      zbaliť

    Zrušenie telefonickej objednávky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.