Zavrieť

Porady

Hľadám niekoho kto by investoval 1500e - 2 osoby

Hľadám niekoho kto by investoval 1500e a pôjde do letného podnikania so mnou.
Celkovo je potrebných 4500e tj som ochotný vziať 2 osoby.
,-žívnosti mám -sro neplatca dph
-dodávateľov za super nízke ceny mám / nemecko
-priestor v úplnom centre košíc mám - mlynská ulica vedľa hlavnej ulice s výhľadom na dóm sv. alžbety / nájom mám grátis od známeho iba pre účely tohto biznisu.
-eshop mám - ešte nespustený ale plne dokončený pre účely tohto biznisu s pridaným tovarom
-brigádničky mám

ide o čisto letný biznis s predajom na hlavných uliach tj ambulatný predaj iba počas leta.
Mali sme do toho ísť 3ja, každý po 1500e lenže musel som s nimi skončiť spoluprácu pre totálnu neschopnosť.
Hľadám aktívnych ľudí , nie niekoho kto iba dá peniaze a bude čakať podiel na zisku za nič.
Potrebujem aktívne osoby plné energie a elánu okolo seba. Delenie zisku bude v pomere 1:3 tj každý rovnakým dielom.
Čo sa bude predávať poviem iba záujemcom osobne.

Cenu budeme mať najnižšiu v meste. Nižšiu o 30% ako najlacnejší eshop s tým istým tovarom. Ide o sezónny predaj - módne veci.
Po lete sa s tým nemá zmysel zaoberať.

Nejde o oblečenie ani žiadne trápne klišé čínske šmejdy ani voňavky ani MLM ani o žiaden drahý tovar tj nič nad 5e za kus v predajnej cene.
Som z Košíc.
Ak by som mal voľné peniaze, nedávam túto tému.

​peniaze sa využijú na nákup tovaru a 2x-8x registračnú pokladňu. cieľová skupina zákazníkov : mládež vo veku 13-19 rokov
Naposledy upravil Aethan : 22.04.13 at 17:23
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aethan je offline (nepripojený) Aethan

    Aethan
    ešte by som dodal, že budú pokryté kúpalíská a vodné nádrže v okolí košíc, tj všetky miesta, kde sa bude zdržiavať množstvo ľudí.
    taktiež letné akcie košíc ako hlavného mesta kultúry.

    Odhad návratnosti vložených prostriedkov do cca 10 dní.

    Moja ponuka bude platná do 25.4.2013 do 23:59h

    Hľadám niekoho kto by investoval 1500e - 2 osoby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.