Zavrieť

Porady

Keď som pripojený na iternet cez wifi tak mi píše: Obmedzený prístup na internet! Modem: DSL-2641R

Keď som pripojený na iternet cez wifi tak mi píše: Obmedzený prístup na internet! Modem: DSL-2641R


Prečo vypisuje že je obmedzený prístup keď na stolnom PC (pripojený sieťovým káblom) to ide? Všetko je nadstavené tak isto ako na modeme.(modem=Notebook) Cez wifi mám pripojené 2 notebooky a pri tom to píše na oboch. Ak bude potrebné ďalšie potrebné informácie dopíšem.


Ďakujem každému ale problém som vyriešil inak. Keď som išiel avastom prečistiť prehlidače cez Browser cleanup tak mi vypísalo že jeden program tomu zabraňuje a musí byť odinštalovaný (volal sa Browser protect). Už keď som ho odinštaluvával tak sa mi nejak nezdal. Bol dosť podozrivý. A teraz ide všetko ako má
Naposledy upravil Vakos_SK : 05.05.13 at 19:15
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    hmm. a pripojenie do internetu vytaca Pocitac alebo priamo modem (predpokladam ze pocitac). Ked ides na internet musis v PC kliknut na pripojenie na internet a nasledne na PRIPOJIT alebo len zapnes PC a internet funguje... Ak ta Prva moznost tak preto ti to nefunguje na notebookoch. Pokial chces aby net isiel vsade tak Pripojenie musi vytacat mode automaticky sam. (DSL-2641R -- je WiFi Router). Pripadne dodaj podrobnejsie INFO
    Vakos_SK Keď zapnem PC tak internet beží
    Vakos_SK Signál mám úplne plný lebo som vo vedľajšej miestnosti
    misoft Vďaka - to som pozabudol poznamenať.

    Keď som pripojený na iternet cez wifi tak mi píše: Obmedzený prístup na internet! Modem: DSL-2641R

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.