Zavrieť

Porady

MS v hokeji 2013 - Slovenskóóó, Slovenskóóó ...

luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

Dnes začíname, držme palce našim chlapcom a tešme sa z hokejových zážitkov ... a nech si čo najčastejšie počas celých majstrovstiev môžeme zakričať góóóól ...

http://sport.aktuality.sk/c/148876/m...vensko-online/
Usporiadat
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

góóóól
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tip
Slovensko - Lotyšsko

2 : 4

...respektíve iný výsledok , v neprospech Slovenska ..
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
Pre boha len to nie...nestraš musíme našim chlapcom veriť...
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
na nervy
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
...to nie je pravda 3 proti 5
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes odidu z hambou horsiou ako rusi-absolutne sa nepoucili zo zapasu z nemcami, hrube kiksy v obrane a neviem preco trener tvrdohlavo stavia stanu do brany aj ked ten tak skvelo nechyta,mal tam dat janusa-takych trestnych strielani brankary vychytali kopec
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

jaj, jaj, dnes to chlapcom dáko nehrá..
0 0
julysak julysak

julysak je offline (nepripojený) julysak

Žabinka
jaj, jaj, dnes to chlapcom dáko nehrá..
cca ako naša vláda
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

góóóól
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

ach jáááááj
0 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
buchy do tejto chvíle si sa trafil presne... verím že naši ešte niečo vymyslia.
0 0
Anik Anik

Anik je offline (nepripojený) Anik

na ten hokej sa dnes z tých prvých 2 tretín dalo pozerať asik tak 10 min., nevadí mi až tak keď sa prehráva je to šport - niekedy sa darí viac inokedy menej, ale dnes sa na to naozaj veľmi ťažko pozerá. Snáď ich v tej kabíne niečim pokropia, aby ožili.
Z toho ich buly máloktoré sa vyhrá a to nielen dnes, ale celé majstrovstvá a potom už len "bojujeme" horšie, že niekedy aj nie.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

posrali to a idu domov-lotysov kazdy okrem nas hravo vypuka,keby prehrali z dakym inym nie jasne najslapsim mustvom celych majstrovstiev,kym iny na nich si vylepsuju skore,nasi mantaci im sluzia na pozametanie ladu
0 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

nuž, nepotešilo
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...wed ani nemalo čo potešiť!..vyslúžilí starci, naučení hrať za peniaze!..keby ten t*tko tréner bol urobil výber z omladiny, ktorá hrá tu doma a hrá dobre, tak to by bol iný cvrkot!..roky sa opakuje tá istá chyba a roky je furt na ňu ospravedlnenie...ešteže tu bol včera vnúčik, zabavili sme sa lepšie!..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova
...wed ani nemalo čo potešiť!..vyslúžilí starci, naučení hrať za peniaze!..keby ten t*tko tréner bol urobil výber z omladiny, ktorá hrá tu doma a hrá dobre, tak to by bol iný cvrkot!..roky sa opakuje tá istá chyba a roky je furt na ňu ospravedlnenie...ešteže tu bol včera vnúčik, zabavili sme sa lepšie!..
....hehehe.....
....ženská vidí do toho lepšie , ako tí zadubeneckí skalní fanúšikovia ...

Ešte doplním , že tí hráči z NHL sa vždy už vopred vyhovárajú na tie zranenia zo zámoria ...len potom akože sa obetujú , premôžu tie bolesti a nastúpia ...

Peniaze , love .....a práve preto ma prestal ten šport baviť a nesledujem ho v tej telke ...
Keď jeden občas vidí tie , doslova , likvidačné fauly v kolektívnych športoch ???...nemusím .......

Nevraviac už o tých fanúšikoch , ktorí vysedávajú po krčmách , chlastajú pivo podbité poldecákmi a potom večer vyspevújúc ...." Slovenskooooooooo " a plačú opretí o tie stlpy , ktoré sťa psi očurávajú ...
Viem aj inak čas využiť - osožnejšie ....alebo nič nerobím , ale na ten športový prenos pozerať nemienim ...
Naposledy upravil buchač : 10.05.13 at 06:39
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

ako to asi vyzerá na ruských diskusiách: http://hokej.pravda.sk/ms-2013/clano...lali-rusov-21/
0 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..vcera vyhral lepsi..nasi hrali velmi zle, hned na zaciatku to pokafrali..ja som to vzdala a sla radsej s havom behat, nedalo sa na to pozerat..
http://sportky.topky.sk/c/107191/vuj...pozorna-kamera
0 0
tom_i tom_i

tom_i je offline (nepripojený) tom_i

buchač
[Kúúúúa , henten drist by ani Gabo Zelenay nevypustil z úst ...a ten sa teda fakt poriadne vedel zamotať do vlastných brebtov ......
no najlepší dríst bol aj tak počas zápasu s nemcami keď heftol ... hráč malý vzrastom 773cm kurňa to chára je trpazlík, inak včerajší zápas nemohol inak skončiť, pretože pohľad na chlapcov keď stáli počas hymny ja volám "syndróm Robka Ježa - t.j. smrť v očách"
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

dnes ked prehraju,este aj vypadnut vypadnut môzu
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať