Zavrieť

Porady

KONFIGURÁCIA Microsoft Office Word 2007 pri otváraní dokumentov.

Čo mám spraviť, aby mi nerobilo konfiguráciu pri otváraní dokumentu Word ? Ono mi to začalo takto robiť po automatickom upgrade... dala som aj obnovu systému ale potom to akoby automaticky stiahne aktualizáciu a znova pri otváraní konfiguruje. Dá sa to nejako nastaviť, aby mi to otváralo bez konfigurácie ? Otravuje to a spomaľuje . Mám Microsoft Office 2003 a 2007 a konfiguráciu robí iba pri Worde.Pri otváraní napr. Power point 2003, alebo 2007 to nerobí.
Naposledy upravil Richard : 29.05.13 at 17:35
konfiguracia na 2007.jpg  
2.jpg  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    martuľa je offline (nepripojený) martuľa

    martuľa
    Takže prikladám riešenie môjho problému:
    stiahnuť a nainštalovať súbor MicrosoftFixit50780

    link: http://support.microsoft.com/kb/2528...tMyselfAlways1
    Naposledy upravil martuľa : 29.05.13 at 22:20
    Richard Presunul som odpoveď sem aby ju bolo vidno.

    pavles1 je offline (nepripojený) pavles1

    pavles1
    Jediné, čo ma napadá, je podľa predpisu odinštalovať ten Word, čo to robí a potom ho znova nainštalovať. Ak by nešiel len samostatne Word odinštalovať, tak treba odinštalovať celý Office na ktorom je tá chyba. Pri odinštalácii Office-u sa možno zmažú všetky užívateľské nastavenia Office-u, tak ho potom treba po novej inštalácii znovu nakonfigurovať.

    A k tomu automatickému upgradu. Neviem, či máš na mysli "Upgrade", to jest prechod na vyššiu verziu, napr. z office 2003 na office 2007 alebo iba "Update", t.j. stiahnutie a inštaláciu servisných balíkov alebo iných záplat pre nejakú jednu konkrétnu verziu Office-u. Ja robím Update-y aj Upgrade-y vždy ručne, lebo vtedy viem, že to mám pod kontrolou - vidím, čo sa deje a robím to vtedy, keď mám na to čas.
    martuľa ďakujem pavles 1 za reakciu, už mi to funguje. Jeden známy mi poradil stiahnuť inštalátor MicrosoftFixit a zabralo to, je to terz ok.
    Richard Super že sa podarilo, napíš riešenie pod otázku (vylepšiť otázku).

    KONFIGURÁCIA Microsoft Office Word 2007 pri otváraní dokumentov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.