Zavrieť

Porady

Ľadviny/močový mechúr

Sjiu Sjiu

Sjiu je offline (nepripojený) Sjiu

Prosim vas vedel by mi niekto poradit ako preliecit ladviny ?:/ mala som asi pol roka zapal mocoveho mechura, nie taky ze by sa mi to stale vracalo ale mala som to nonstop mozno tyzden nie..brala som na to vtedy Ciplox, nic mi nevyliecil vsetko sa vratilo tak ze raz som skoncila na pohotovosti s tym ze mi to preslo na oblicky.. Na oblicky som brala zase antibiotika, ked som ich brala tak mi bolo fajn konecne som mala biele ocne bielka lebo ked mam zapal mam ich zlte, lenze hned ako som lieky dobrala dokonca uz aj pri poslednych davkach ma to znovu bolelo.. Takze to mam zase, nechcem uz brat lieky vobec mi nepomahajju a uz fakt neviem co mam robit, vsetko dodrzujem pijem 4-5 litrov denne obliekam sa teplo... Dakujem ak by ste mi vedeli niekto poradit
Usporiadat
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Skús ráno na lačno a večer pred spaním 1 lyžičku petržlenového oleja. Ja to skúšam ale iba týždeň.... tak účinky negarantujem 100%

Tento olej má najsilnejšie účinky pri liečbe ochorení ľadvín a močového mechúra, dlhodobé pitie sa osvedčuje pri nepríjemnom unikaní moču. Môže pomôcť pri ochorení zraku a šerosleposti. Olej z petržlenových semienok obsahuje nenasýtené mastné kyseliny, draslík, horčík a železo, vitamíny A, B, C, E a F.
2 0
Sjiu Sjiu

Sjiu je offline (nepripojený) Sjiu

Dakujem skusim pila som odstaveny petrzlen a tiez mi to velmi pomohlo inak klasika ochladilo sa a oblicky sa znovu ozyvaju
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

vcera som citala o petrzlene
http://www.duchovniprednasky.estrank...-petrzeli.html
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Urológovia bežne doporučujú pitie piva ...
Podotýkam a zdôrazňujem , že sa nejedná o nejaké patoky , lež o ORIGINÁL PILSNER URQUELL ...

Viď https://www.google.sk/search?client=...hannel=suggest

Poznám ( osobne ľudí ) pár prípadov , ktorí sa po tej adekvátnej kúre zbavili dokonca kameňov ...
0 0
monkeymind monkeymind

monkeymind je offline (nepripojený) monkeymind

nie som slovencinarka, ale nevidim problem nazvat ten fazulovity orgań oblickami, alebo ladvinami...

pocula som, ze na fazulovity organ je dobra fazula a tiez riasy
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať