Zavrieť

Porady

Inštalácia softvéru tlačiarne do notebooku

Dobry den, potrebovala by som poradit ohladom instalacie softveru do notebooku pre multifunkcne zariadenie Canon i-sensys MF4580dn. Notebook je Fujitsu Lifebook AH532 s OS MS Windows 7 Home Premium. Ked vlozim instalacne CD do notebooku a chcem spustit instalaciu softveru, objavi sa mi toto hlasenie: "Could not start setup under the current environment. Check the start condition of setup." Na stary stolny pocitac (s XP) mi softver nainstalovalo bez problemov, ale potrebovala by som si tlaciaren pripojit k notebooku. Vedeli by ste mi, prosim, poradit ako postupovat? Vopred velmi pekne dakujem a prajem pekny den.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    TU si skús stiahnuť ovládač podľa operačného systému.
    Lota1 Velmi pekne dakujem, stale sice vypisovalo chybu na ich serveri, ale nakoniec mi to nacitalo a instalacia prebehla ok, tlaciaren funguje, tak dakujem velmi pekne, prajem pekny den

    judit.esam je offline (nepripojený) judit.esam

    judit.esam
    asi to bude nastavenie vo windows, niečo také, že windows nepustí inštaláciu , lebo ne je to v originál nastavení, skús pripojiť najprv tlačiareň a keď si vypýta cd tak daj či čo povie na to.... alebo trebárs kontaktovať sa s canon či tak... vždy radi pomôžu...
    Lota1 skusim asi teda canon....lebo nejde mi to ani tym opacnym sposobom....vdaka

    Inštalácia softvéru tlačiarne do notebooku

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.