Zavrieť

Porady

Samsung Galaxy ACE

zdravim mam taky problem ze ked nieco stahujem z marketu tak mi to uklada do pamete telopfonu.v nastaveniach ani nikde som nenasiel aby mi to ukladalo na pametovu kartu.
Ak sa to teda da ako to mozem spravit?
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Myslim ze Samsung Galaxy ACE sa neda nastavit tak aby to prednastavene ukladalo hned na kartu ale pokial si stiahnes aplikaciu ulozi ti ju do telefonu.......ale potom mozes ist do "NASTAVENIA" ------APLIKACIE--------Otvoris tu aplikaciu ktoru si stiahol a na pravej strane je kolonka - PREMIESTNIT NA SD kartu..(alebo podobe) .....alebo ked je uz na SD karte tak tam je PREMIESTNIT DO TELEFONU- takato sa daju premiestnit skoro vsetky aplikacie ktore niesu nahrate do telefonu priamo z vyroby ale podla mojich skusenosti ich aj tak neprenesie komplet cele ale nejake data z nich si ponechava aj v telefone (asi kolli rychlejsiemu pristupu)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.