Zavrieť

Porady

Spätne doplatenie koncesionarskych poplatkov

Dobry den, chcel by som sa spytat akym sposobom je mozne spatne doplatit koncesionarsky poplatok?. S priatelkou mame kupeny byt a ona vlastni este jednu nehnutelnost. Pri kupe bytu, ked sme sa chceli prihlasit na platenie koncesie nam bolo povedane ze ak priatelka vlastni dve nehnutelnosti, staci ked sa bude koncesia platit len na jeden byt. Problem je ze na mna ako spoluvlastnika nehnutelnosti je pisana uhrada elektriny. Akym spobom by som mal toto riesit? Ak prehlasim priatelku, automaticky bude evidovana na dvoch odbernych miestach a koncesiu staci platit len za jedno odberne miesto ak som spravne pochopil... Na druhej strane co s tym ked uz takto rok byvame a dozvedeli sme sa ze nas zle informovali a ze sme vlastne mali platit? Je moznost koncesionarsky poplatok nejak spatne uhradit?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Spätne doplatenie koncesionarskych poplatkov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.