Zavrieť

Porady

Bulharsko

Keď už tak cestujeme, dajme si aj tému Bulharsko.
Išla som tam s veľkou neistotou a pochybnosťami, ale nakoniec som bola veľmi milo prekvapkaná.
Ak ste tam niekto v poslednom čase boli, podeľte sa s dojmami.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Ja sa chystám do Bulharska na budúci rok/dožijem-li/.Počula som tento rok samé superlatívy na Bulharsko, údajne pre nás veľmi lacno. Budem rada, keď ma v tom niekto kto tam bol ubezpečí. Toto je taká kráásna téma, na dovolenky zostali iba spomienky, každý si ich rád opráši. Alebo iba ja?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Nebola som tam, ale tiež som počula chválu. Aj od tých, ktorí predtým chodili do Talianska mnohé roky.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    Je to tam super, citila som sa ako zapadnar vo vychodnej europe. Bolo tam az neuveritelne lacno. Uplne staci, ked si clovek zaplati len ranajky na hoteli a nie je problem sa prestravovat. 200 sk obed - to nie je na dovolenke az tak strasne vela.
    A to je este ta horna hranica.
    Ja som bola na Slnecnom pobrezi, vacsina hotelov je tam zrekonstruovana, a su fakt dobre, cistucke atd.
    Len mi vadila ta lemravost personalu. Aj v restauraciach mali na vsetko cas, aj v obchodoch. Ale na dovolenke to clovek preglgne, ved kam sa ponahla...

    misurka je offline (nepripojený) misurka

    misurka
    Ja som tento rok bola v Bulharsku uz po tretikrat a mozem potvrdit, ze pre nas obycajnych smrtelnikov je to naozaj dovolenka s velkym D. Bola som na samom juhu - 1.krat v Kitene, a ostat. 2 roky v Primorsku. Je tam naozaj super, odporucim komukolvek. Ja sa tam chystam opat na buduci rok.

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Chcem sa ešte spýtať, dá sa ísť do Bulharska aj do súkromných apartmánov? V hoteli býva väčšinou aj polpenzia, a ja radšej mám dovolenku bez stravy.

    vladan je offline (nepripojený) vladan

    žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac vladan
    ja som bola v Bulharsku pred dvoma rokmi v Primorsku - bola som cez OrosTour (z KE), a bolo super. Boli sme 6 ľudí a bývali sme v "aparthoteli" bez stravy. Mali sme lepšie ubytovanie ako tí, čo boli v hoteli. Ten aparthotel vlastnili nejakí manželia a bývali na prízemí, prenajímali ostatné izby (asi 5 poschodový barák). Jedlo sme si zabezpečovali sami (na všetko sme sa skladali) a celkové výdavky na pobyt v Bulharsku ma vyšli cca 5 000,- (raňajky, obedy, večere, darčeky, pitky, sladkosti, lehátka na pláži) - no proste všetko, na čo som si spomenula. A tequila nám tiekla dole krkom, len tak hučalo ...
    Išli sme kombinovane tam lietadlo, naspäť autobus. Ale už by som autobusom nešla...
    Vrele odporúčam Bulharsko, je to fajn asi len jedna krajina, kde sa nemusíte pozerať do peňaženky, či si môžte dovoliť to alebo ono :-)

    rosemary je offline (nepripojený) rosemary

    rosemary
    Tak si ma Vladi presvedčila. Čo sa týka tej stravy, ja som typ, ktorý neraňajkuje, obed odbýva a potom večer...škoda hovoriť. tak aj vyzerám. Tento rok som vliekla do chorvátska kabelu jedla, a tak som ju aj priniesla späť domov. Vôbec mi nechutilo jesť . Preto radšej bez stravy.Ráno si pospím a večer niekam vyrazím.
    AJ MY NEMAME NA BULHARSKO ZLE SPOMIENKY, boli sme tam zaciatkom augusta a more a pocasie fajn, strava slabsia, relativne lacno ...

    My sme zazili obrovske sklamanie od nasej cestovky CK SOLVEX. Takze nabuduce ak pojdeme do Bulharska tak bez cestovky, nakolko je tam siroka ponuka ubytovania a vyberieme si co chceme. Oklamali nas a ako ziastujem, tak nie sme jedini, takze ich podvodne praktiky postupne zverejnujem na http://www.zlacestovka.sk

    vrcholom vsetkeho bolo ked sa ma rozhodli zalovat pre kazenie dobreho mena spolocnosti a ak stranku nezrusim, tak ma zaluju, tak som zvedavy ako to cele dopadne ...

    gu100 je offline (nepripojený) gu100

    gu100
    mi sme boli tento rok v Bulhrasku, este na zaciatku sezony.. jun... primorsko... a vobec sa nestazujem... boli sme maximalne spokojny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.