Zavrieť

Porady

Účtovná závierka - dokumenty pre Obchodný register

Ahojte Poraďáci,

kto mi poradí aké dokumenty treba pri účtovnej závierke poslať na Obchodný register?

Za Vašu ochotu vopred díky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    logo
    TriviTax,s.r.o.
    Zápisnica VZ - schvaľuje RUZ..... na OR sa nedáva
    Rozhodnutie jediného spol......detto pri jednoosobovej sro,

    do zbierky listín OR sa dáva
    Vyhlásenie konateľa, že RUZ bola/nebola schválená, len tento dokument sa prikladá.

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    Tweety Pozri príspevok
    Do Zbierky lístin: 1x Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky. Cash flow, ak je povinnosť autidu.
    Ja ešte pridávam vyhlásenie /zmysle § 9 odst.6 zákona 530/2003 Z.z o obchodnom registri./ Predtým som dávala zápisnicu z VH, ale tu na porade som čítala, že nie zápisnicu, ale vyhlásenie,tak som si dala poradiť
    Mám všetko vytlačené z PC, dám podpísať a odnesiem do podateľne, je jedno kto to podá

    truch je offline (nepripojený) truch

    truch
    nedielka Pozri príspevok
    Doslaka,takze co som posielala na danovy urad danove priznanie, to posielam aj na prislusny obchodny register kazdy rok??? kde by som nasla blizsi link k tejto teme? dakujem a pekny vecer
    chceš link na OR?
    tu sa o tom veľa písalo
    http://www.porada.sk/t4437-obchodny-...ierka+list%EDn

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    radovan192
    Ahojte Poraďáci,

    kto mi poradí aké dokumenty treba pri účtovnej závierke poslať na Obchodný register?

    Za Vašu ochotu vopred díky.
    Do Zbierky lístin: 1x Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky. Cash flow, ak je povinnosť autidu.

    tweedle je offline (nepripojený) tweedle

    tweedle
    maartin Pozri príspevok
    ahojte, len sa chcem opytat - stacia tam fotokopie, a musi ist konatel?

    dakujem krasne
    ja dávam originály, schválené výkazy,,odovzdávaš to na podateľni takže konateľ s tým ísť nemusí, stačí keď je na dokumentoch podpísaný

    LUBY je offline (nepripojený) LUBY

    konateľka LUBY
    Ja dávam kópie so sprievodným listom podpísaným konateľom a posielam na doručenku poštou... nikto nič nenamieta

    LUBY je offline (nepripojený) LUBY

    konateľka LUBY
    Vyhlásenie sa podáva pri jednoosobovej sro, pokial sa nemýlim...pri viacerých spoločníkoch sa robí zápisnica z vz

    nedielka je offline (nepripojený) nedielka

    nedielka
    Teraz budem vyzerat ako totalny debil,ale naco sa davaju tieto dokumenty na obchodny register??

    nedielka je offline (nepripojený) nedielka

    nedielka
    Doslaka,takze co som posielala na danovy urad danove priznanie, to posielam aj na prislusny obchodny register kazdy rok??? kde by som nasla blizsi link k tejto teme? dakujem a pekny vecer

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    nedielka Pozri príspevok
    Doslaka,takze co som posielala na danovy urad danove priznanie, to posielam aj na prislusny obchodny register kazdy rok??? kde by som nasla blizsi link k tejto teme? dakujem a pekny vecer
    až na to, že neposielaš daňové priznanie, len tie prílohy.

    maartin je offline (nepripojený) maartin

    maartin
    Dakujem za radu, ste super,

    stiahol som si vzor vyhlasenia, zajtra to odnesiem na OR. Len este taka drobnost, v mojom vzore je uvedene aj rodne cislo konatela, je nutne tuto informaciu podavat? Boh vie kde na urade sa ten popier bude povalovat a predsa je to citliva informacia.

    mamina h. je offline (nepripojený) mamina h.

    mamina h.
    Tweety Pozri príspevok
    Do Zbierky lístin: 1x Súvaha, Výkaz ziskov a strát, Poznámky. Cash flow, ak je povinnosť autidu.
    prosim co su tie POZNAMKY?
    mam tych otazok viac, ale tema sa opakuje, tak som ich dala sem, neporadite prosim ?
    http://www.porada.sk/1807483-post441.html
    srdecna vdaka
    Naposledy upravil mamina h. : 27.07.11 at 21:21

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.