Zavrieť

Porady

Replika zbrane v odbavovacej batožine

Ahojte. Prosím vás o radu. Kúpila som teraz na dovolenke zapaľovač v podobe historickej zbrane. Môžem ju zabaliť do veľkého kufra ktorý ide do batožinového priestoru lietadla? ďakujem vám za odpovede. Katka
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

nie je lepšie si ju dať do príručnej....v RTG ju bude tak či tak vidieť...je lepšie ju ťahať z menšej tašky....ja by som to tak
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
02katka11 02katka11

02katka11 je offline (nepripojený) 02katka11

Ja som zas čítala že v príručnej batožine také veci nesmú v žiadnom prípade byť. No len nikde som nenašla nejaké pravidlá pre veľkú batožinu. ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

02katka11
Ja som zas čítala že v príručnej batožine také veci nesmú v žiadnom prípade byť. No len nikde som nenašla nejaké pravidlá pre veľkú batožinu. ...
hmm....tak ked si to čítala....aká situácia asi vznikne ak tvoja velká batožina pôjde cez RTG a bude tam zbraň...aj ked len replika-suvenír...čo oni nebudú vedieť....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
...v krátkosti - môžeš , ale na vlastné riziko ...


Bezpečnostné predpisy

Na letiskách stále platia prísne pravidlá na prepravu tekutín, aerosólov a gélov v príručnej batožine. Rovnako do vyhradených bezpečnostných priestorov a na palubu lietadla nesmie cestujúci vnášať strelné zbrane a ich napodobeniny, omračujúce zariadenia, výbušné a horľavé látky, predmety s ostrým hrotom alebo hranou, pracovné nástroje a tupé predmety, ktoré sú schopné spôsobiť vážne zranenie.

Alebo aj

Zbrane
Cestujúci nesmie vniesť do priestorov letiska a na palubu lietadla:
• žiadnu strelnú zbraň
• repliky a imitácie strelných zbraní
• hračkárske zbrane
• typy zbraní vystreľujúce ostré predmety
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
lujza.j
02katka11
Ja som zas čítala že v príručnej batožine také veci nesmú v žiadnom prípade byť. No len nikde som nenašla nejaké pravidlá pre veľkú batožinu. ...
hmm....tak ked si to čítala....aká situácia asi vznikne ak tvoja velká batožina pôjde cez RTG a bude tam zbraň...aj ked len replika-suvenír...čo oni nebudú vedieť....
Moja ( síce príručná ) obsahovala dve podozrivé predmety a v tom momente som bol nabok odstavený a hajde batoh vyprázdniť ..
Pritom to boli inzulínové perá ...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

buchač
lujza.j
02katka11
Ja som zas čítala že v príručnej batožine také veci nesmú v žiadnom prípade byť. No len nikde som nenašla nejaké pravidlá pre veľkú batožinu. ...
hmm....tak ked si to čítala....aká situácia asi vznikne ak tvoja velká batožina pôjde cez RTG a bude tam zbraň...aj ked len replika-suvenír...čo oni nebudú vedieť....
Moja ( síce príručná ) obsahovala dve podozrivé predmety a v tom momente som bol nabok odstavený a hajde batoh vyprázdniť ..
Pritom to boli inzulínové perá ...
no takto nejak by som to aj ja s tým suvenírom.....ako by to dopadlo neviem...lepší "poplach" v príručnej ak vo velkej...alebo vo vrecku a ked ideš cez rám vyložíš....či ani tak nie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
02katka11
Ahojte. Prosím vás o radu. Kúpila som teraz na dovolenke zapaľovač v podobe historickej zbrane. Môžem ju zabaliť do veľkého kufra ktorý ide do batožinového priestoru lietadla? ďakujem vám za odpovede. Katka
AK si ešte na tej dovolenke , dá sa inak z kola von ...

Proste ten zapaľovač pekne zabal do balíka a pošli si ho domov poštou - dopoučene ...
1 0
02katka11 02katka11

02katka11 je offline (nepripojený) 02katka11

Áno ešte som tu no ruskej pošte neverím :-D...v každom prípade vám ďakujem za vaše odpovede a nápady. Niečo vymyslím. Ak vás niečo ešte napadne, rada to uvítam.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nie je problém aj na Slovensku zohnať tie zapaľovače v rôznych podobách , či pištoľ , revolver...atď..


Ja mám takýto zapaľovač , nakoľko pištol nejakú už mám - no nie repliku

0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Určite nie do príručnej batožiny, tam nemôžeš prenášať ani zapaľovač, takže by to skončilo v tej priehľadnej krabici, kde sú aj iné nebezpečné vecičky.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať