Zavrieť

Porady

Vymazavanie vlastnych prispevkov

Ked niekto vymaze svoj prispevok v komentaroch,tak prispevok zostava citatelny,aj ked preskrtnuty.

Ale ked niekto vymaze svoj 1. prispevok zo zadanej temy, tak vznikne iba "zbytok odpovedi",ktore nemaju ziaden vyznam,lebo nik netusi o com vlastne tema je,nakolko zadanie temy zadavatel vymazal...
Takze dalsia tema vhodna na vymazanie,co je ale nevdak voci ludom,co v temach ochotne poradili...

nazorna ukazka : http://www.porada.sk/t220373-a.html#post2380818 /treba kliknut na bodky za dvojbodkou :-/ aby sa zobrazila tema /
DOPLNENIE : uz vidiet cely prispevok, admin ho vlozil spat ,aj ked nazov temy zostal vymazany a nedoplneny

Takychto tem je na Porade viac...

Richard, je mozne obmedzit vymazavanie prveho prispevku zadavatelom?

Bud nech zostane preskrtuty,ako v komentoch,alebo nech ho nie je mozne vymazat?
Naposledy upravil arizona : 14.08.13 at 10:20
Usporiadat
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Najlepšie by bolo, aby niekto(napríklad prvý odpovedajúci) skopíroval otázku a potom odpovedal. Potom si dotyčný dilinko môže mazať, koľko len bude chcieť
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Takých ličičov je tu až - až, vybielia čo môžu! A ostatní, nech sa mastia ...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
marjankaj
Najlepšie by bolo, aby niekto(napríklad prvý odpovedajúci) skopíroval otázku a potom odpovedal. Potom si dotyčný dilinko môže mazať, koľko len bude chcieť
Pri určitých exotoch ja osobne tak aj činím ...
Poprípade skopírujem aj " zaujímavý komentár "...

Minule som tak urobil , nedalo sa totiž inak .
Keď som čítal komentár dotyčného , tak som nevedel či plakať alebo sa smiať nad tou blbosťou ...
Čistý prevratný objav v medicíne , normál na Nobelovu cenu ...
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Podľa mňa by pomohlo, najmä úrovni Porady - vymazaný príspevok obnoviť, tému zamknúť a "mazálka" vylúčiť z Porady.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Dav
Podľa mňa by pomohlo, najmä úrovni Porady - vymazaný príspevok obnoviť, tému zamknúť a "mazálka" vylúčiť z Porady.
Decko mojo .......

Ja vždy jedno vravím .
Ak je zodpovednému úplne jedno ,čo sa deje na jeho stránke , tak ostatní sa môžu kľudne hompáľať na šranku a pindať si veselo aj naďalej .

Porada má svoju etiketu , no je tak zašitá , že nový ju nemá šanc zbadať .
Keď ho niekto upozorní na túto skutočnosť , tak sa ešte oduje a má pindy .....
Urážky ako také ani nespomínam .

Na jednom " mojom " fóre sa takéto maniere netrpia .
Upozornenie slušnou formou , následne výstraha ...potom už dotyčný páli do teplých ...
4 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

marjankaj
Najlepšie by bolo, aby niekto(napríklad prvý odpovedajúci) skopíroval otázku a potom odpovedal. Potom si dotyčný dilinko môže mazať, koľko len bude chcieť
Pri Otazke sa neda kopirovat /citovat/zadanie textu.

A zas by to bolo nefer,voci ochotnemu odpovedajucemu, ktory by tym padom mal navyse robotu,kvoli nejakemu mazalkovi...
A v niektorych temych mazalkovia nielenze zmazu svoje zadanie temy,ale aj ostatne prispevky v temach...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
arizona
marjankaj
Najlepšie by bolo, aby niekto(napríklad prvý odpovedajúci) skopíroval otázku a potom odpovedal. Potom si dotyčný dilinko môže mazať, koľko len bude chcieť
Pri Otazke sa neda kopirovat /citovat/zadanie textu.

A zas by to bolo nefer,voci ochotnemu odpovedajucemu, ktory by tym padom mal navyse robotu,kvoli nejakemu mazalkovi...
A v niektorych temych mazalkovia nielenze zmazu svoje zadanie temy,ale aj ostatne prispevky v temach...
Buchy si to kopíruje a nikto mu to nevymaže. Iba ak moderátori.
CTRL+C a CTRL+V
Je to síce nadpráca, ale mazálek môže mazať iba svoje príspevky, prípadne komentáre k svojim príspevkom.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

dalsi mazalek uraduje http://www.porada.sk/t226741-neprebr...bjednavky.html
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Malo by to byt, ako s komentarmi. ked vymaze, preciarknute ostavaju.
0 0
Janiela Janiela

Janiela je offline (nepripojený) Janiela

jednoduchý človek, ako ostatní ...viac
To je škoda. Zadaná otázka a následná odpoveď môže pomôcť ďalším.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nový trend na Porade (od "holubov poraďáckych") - spýtať sa, vymazať, kašľať na ostatných. Návrh - urobí raz = upozornenie, urobí druhý raz = výstraha, urobí tretíkrát (Trikrát a dosť ) = vymazanie z Porady.
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

misoft
Nový trend na Porade (od "holubov poraďáckych") - spýtať sa, vymazať, kašľať na ostatných. Návrh - urobí raz = upozornenie, urobí druhý raz = výstraha, urobí tretíkrát (Trikrát a dosť ) = vymazanie z Porady.
a pokracovanie bude, ze sa zaregistruje pod novym nickom a opakuje sa to do nekonecna
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misoft
Nový trend na Porade (od "holubov poraďáckych") - spýtať sa, vymazať, kašľať na ostatných. Návrh - urobí raz = upozornenie, urobí druhý raz = výstraha, urobí tretíkrát (Trikrát a dosť ) = vymazanie z Porady.
To by musel robit jedine admin sam.
Lebo moderatorov je tu viacero,takze by sa nevedelo, ci uz nietory upozornil,alebo nie...A taktiez by si to musel niekto pravidelne evidovat, kto a kolko upozorneni dostal.
Lebo tych mazalkov tu uraduje kazdy den niekolko.
To vymazavanie vidime zvacsa iba u aktualnych tem, ktore su momentalne na ociach. Stava sa aj, ze mazalek vymazal zadanie neskor,uz zo starsej temy,takze na vymazanie sa ani nepride...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

http://www.porada.sk/t228302-vyzna-s...-pay-pale.html
tak snažíme sa jej tam nejako pomôcť........ja už fakt neviem........všetky komentáre sú preč......nechápem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať