Zavrieť

Porady

Musí mať e-shop prevádzku?

Dobrý deň,

riešim jeden problém. Spoločnosť s ručením obmedzeným by mala zriadené virtuálne sídlo - len ako sídlo pre s.r.o., kde by bola aj schránka pre doručovanie písomností, ale žiadna kancelária ani fyzický priestor. Predmetom podnikania by bolo prevádzkovanie e-shopu. Vzhľadom na predávaný tovar by ako sklad stačila jedna nevyužitá skrinka. Všetky úkony týkajúce sa balenia a odosielania tovaru by boli vykonávané u spoločníka s.r.o. Ešte doplním, že tovar sa bude odosielať len prostredníctvom pošty, tzn. nie je možnosť pre zákazníka vyzdvihnúť si tovar osobne. Otázka znie, musí mať takáto s.r.o.-čka nahlásenú prevádzku alebo nejaké súvisiace miesto, keď žiadnu prevádzku nepotrebuje? Máte niekto e-shop a prevádzkujete ho z domu? Ako ste to riešili?

Vopred ďakujem za každú odpoveď. S pozdravom

Roman
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ganzo je offline (nepripojený) Ganzo

    Ganzo
    Zdravim,
    eshop mám. Prevádzku vo Vašom prípade nepotrebujete.

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... tak toto by ma zaujímalo, prečo sa mi táto téma zobrazuje medzi dnešnými aktuálnymi, a čo s tým má buchač (jeho meno tam je), ktorý je uvedený ako odpovedajúci ????????????.... snáď sa Ďuri stal moderátom ?
    JankaO Bol tu jeden nick, ktorý ku každej téme ohľadom e-shopov podával svoje reklamy - asi 20 príspevkov. Tak bol vymazaný aj s komentármi. No pôvod komentárov nezmizol...

    Musí mať e-shop prevádzku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.