Zavrieť

Porady

Čo poviete na notebook od T-comu Lenovo Thinkpad Edge E530C ?

Krasny večer, mohli by ste mi prosim povedat Vaš nazor, pripadne skusenost s notebookmi od T-comu? Konkretne ide o Lenovo Thinkpad Edge E530C. Pripadne kto ho ma, skusenosti s tymto konkretnym notebookom. Viem že Lenova su kvalitne, ale nebude v tom nejaky hačik?Nebudu nejake nekvalitne alebo so slabšou vybavou? Pamatam si že kamarat mal davnejšie od nich raz počitač a naozaj bol dost pomaly , stale nanho nadaval. Pridavam popis z ich stranky:

Lenovo Thinkpad
Edge E530C



Výkonný notebook.

  • displej: 15,6" HD, LED -backlit, anti-glare
  • Intel® Pentium® B960
  • RAM 4 GB , webkamera: HD 720p
  • 500 GB HDD , Wi-Fi 802.11 b/g/n
  • OS Windows 8 SK

Dakujem :O)

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    erik555 je offline (nepripojený) erik555

    erik555
    je to normalny notas pre bezne surfovanie po nete, pozeranie videa a podobne. Dvojjadrovy procesor Pentium B960 2,2GHz - sice nie je z novej generacie (bol vydany v 2011), ale ako som pisal na bezne uzivanie normalny, grafika integrovana...
    Ale nepoznam ich podmienky k tej kupe, ze kolko sa nakoniec zan zaplati

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Ja som mal tiež od T-comu počítač a tiež to bola taká akože akcia a bol to strašný krám.Neutiahol ani programy ktoré boli súčastou operačného systému.Aj ich vtedy za to kritizovali.
    Na tom notebooku Lenovo od Telekomu práve píšem a som s ním spokojný.Niesom žiadny IT-čkár,len bežný uživatel.
    erik555 zalezi na konfiguracii...ten PC mal ake komponenty? Ked slabsi procak, malu RAMku atd., tak to nemohlo slapat podla tvojich predstav
    Martin1310 V tej dobe som ešte o tom nič nevedel práve preto som sa rozhodol tu ich akciu využiť pretože som mal istotu že dostanem všetko čo potrebujem.
    Inak slabá ramka-500mb , tú som vymenil a grafika na základnej doske , mohol som tam síce dať grafickú kartu ale bol tam nejaký podivný typ pripojenia ,nenašiel som žiadnu čo by tam pasovala ale teraz už je to fuk.

    Čo poviete na notebook od T-comu Lenovo Thinkpad Edge E530C ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.