Zavrieť

Porady

Prečo mi prílohy v emaily načítava v podobe názov.docx ?

Mám W7. Keď chcem priložiť prílohu stále sa mi ukladá v podobe názov prílohy.docx. Ten druhý to nemôže otvoriť. Kde robím chybu ?
KEJKA a konkrétne aký typ prílohy to je?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ... je potrebne kazdy subor ktory chces poslat a je s koncovkou .docx otvorit a ulozit ako ... ulozit vo formate ... vybrat Dokument programu Word 97-2003 (*.doc)

    vo WORDE 2010 je mozne v SUBOR vybrat MOZNOSTI, tam ULOZIT ..... Ulozit vo formate ... vybrat Dokument programu Word 97-2003 (*.doc) - toto zabezpeci, ze pre vsetky dalsie ukladane subory bude ponukany format .doc

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    .docx je súbor vo WORDe.
    Vložíš len takú prílohu a takého typu, ako ju máš uloženú v PC.
    KEJKA Maňuša (10.08.13 20:34) Našla som koncovku docx priradenú k MS 2007, ale ja by som chcela iba koncovku doc, pretože súbory docx nemôžu mnohí otvoriť. Neviem či mi rozumieš... Ale aj tak ďakujem.
    reagujem na toto, čo som citovala.
    súbor.docx otvor a zvoľ "uložiť ako...."
    nebudeš meniť názov súboru, ten môže zostať rovnaký, ale v lište pod názvom máš možnosť rozbaliť možnosti wordu a tam si nájdi WORD 2003 - na to klikni (pomocne budeš mať v zátvorke uvedené (doc). takže ked zvolíš toto a dáš OK-uložiť, tak sa ti uloží s koncovkou .doc a to otvorí každý, ktorému to pošleš.

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    dokument vo worde ukladaj cez: ulož ako - dokument z roku 2003 - tak nejako sa to tam píše... momentálne našťastie (neznášam ju) nemám túto verziu programu, neviem presne ako to tam bolo písané, radšej som si dala preinštalovať word.... išlo mi to na nervy.

    Jang111111 je offline (nepripojený) Jang111111

    Jang111111
    Malo by sa to dať nastaviť buď v emailovom klientovi, alebo v nastavieniach W7 a to keď pojdeš cez štart/ovládací panel/predvolené programy/priradiť typ súboru alebo protokol k programu, tam si nájdi koncovku .docx či je priradená ku programu MS ktorý máš nainštalovaný, ak nie klikni pod nápisom - Aktuálne povolené a zmeň program na MS 2007, či aký máš nainštalovaný a malo by to byť OK. Môžem ti to nastaviť aj na diaľku....veď napíš ak si nebudeš vedieť rady. Veľa šťastia :-))
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Maňuša Našla som koncovku docx priradenú k MS 2007, ale ja by som chcela iba koncovku doc, pretože súbory docx nemôžu mnohí otvoriť. Neviem či mi rozumieš... Ale aj tak ďakujem.
    Jang111111 Ak si ju našla podľa mojho popisu, tak by sa ti mala dať zmeniť na doc. Je to tak? Ak áno tak ju zmeň na doc. prípadne sa mi pošli správu cez skype, meno jang111111
    avalik tento postup jej ale nezmeni dany subor, len urci v ktorom programe ho automaticky otvori v jej pocitaci
      zbaliť

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Príloha docx je prílohou Word 2010 .....
    Fujtajbl ...verzia o ničom ....

    Zvyšok ako píše kn-alka...
    Maňuša Ďakujem. Ale som z toho na fígu. Mala som Word 2010, dala som si preinštalovať na 7 a teraz mám také prílohy, ktoré málokto dokáže otvoriť. Takže neviem ako ďalej... A teraz ani neviem robiť na vylepšenej Porade.
    buchač Win 7 s tým nemá nič spoločné ....
    Sihni si a nainštaluj MS 2003
    http://www.google.sk/search?client=o...ownload&rls=cs
    Ak náhodou nevieš , tak daj niekomu za úlohu ...
    Zvyšok už zvládneš .....či ???

    Prečo mi prílohy v emaily načítava v podobe názov.docx ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.