Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    áno, môžeš a rodičia neprídu o PnD a ani DB....
    platiť nemusíš nič, RZZP ti urobá ZP, prípadný nedoplatok zaplatíš v roku 2015, ale to záleží na výške ČZD na DP....
    a aké zľavy máš na mysli? železnica, autobus? ak tieto o ne neprichádzaš, si stále nezaopatreným dieťaťom......
    problém môže nastať medzi SS a VŠ v období prázdnin......
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tictac7 ...ahojky, odpoveď je super, až na to, že zadávateľ(ka) nevie počítať - tu má 18, v inej téme končí RD....
    arwen226 si si tým istý?? nepoznáš ma a hovoríš o mne? .. hmmm...
    arwen226 Mila123 ďakujem za odpoveď
      zbaliť
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka veď môže mať 18,končiť školu a byť zároveň aj na materskej
    tictac7 ...áno, len.... "mám 18+pred sebou posledný ročník školy..." mi nijakovsky nejde dokopy s "Som na RD...." a už má aj dodávateľa, podotýkam, že z "anglie" - prosím, kto z 18-ročných v dnešnej dobe použije takýto výraz - sorry, ale ani moja mama nie.....
    kopretinka noooooo,tak z jedného konta píšu dve.....matka,čo je na MD a jej dcéra,čo o rok končí
    tictac7 srandistka mám kamaráta, čo pár rokov dozadu v jeden večer rodičom oznamoval, že sa musí ženiť a oni jemu, že bude mať súrodenca
    kopretinka prečo? nemôže mať jedno dieťa malé a druhé 18ročné?
    tictac7 veď môže, len ten "jazyk" mi tam nesedí.... to je už babka s vnučkou a nie dcéra s mamou
    kopretinka babka na MD?
    buchač Fikcia ?
    Ani veľmi nie , hlavne v rómskych rodinách .
    Matka porodí dcéru v 17 rokoch ( trochu neskoro ) a dcéra ide rodiť v 17 rokoch tiež ...
    Čiže babka má v podstate 34 rokov ....

    Iné ženy sú v takomto veku prvorodičky ....
    arwen226 Dobrý deň, mohli by ste prestať rozoberať moje súkromie a venovať sa téme? sme sestry, keď vás to tak zaujíma! Ďakujem
    kopretinka keby ste písali každá zo svojho konta,tak nič nebudeme rozoberať,ale keďže sú tu všelijaké indivíduá,aj také,čo si tu len robia srandu a okrádajú poraďákov o čas,tak sa nečuduj,že občas si preveríme zadávateľove otázky,.
    arwen226 Stačí sa spýtať, ako to dotyčný myslel... navyše, sú to dve otázky a dve rôzne odpovede.... netreba tu komentovať vek, romsku komunitu či viem rátať a pod...
      zbaliť

    puma369 je offline (nepripojený) puma369

    puma369
    Vaša inteligencia je jasna zrejme neviete odpoveď na otázku ale čo neviem pochopiť je to že keď neviete odpovedať načo niečo píšete? aj keby sme boli 150 ročné babky na materskej dovolenke a končime 4 ročnik na " zakladnéj "škole je vás do toho nič to nebolo v otázke ...tak ak neviete odpoveď radšej budte ticho lebo ked píšete takéto primitívne komentáre ukazujete len svoju " vysokú " inteligenciu... s pozdravom sestra babky na RD

    Mám 18 rokov a pred sebou posledný ročník školy, môžem si založiť živnosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.