Zavrieť

Porady

Kúpa XBOX one alebo PS4

Zdravím, chcem sa Vás opýtať: ak kúpim PS4 alebo XBOX ONE, ktoré majú byť vydané v novembri 2013, že ak ich zakúpim v Rakúsku,či mi pôjdu aj doma na Slovensku potom? lebo viem ,že bývajú s tým problémy s lokalizáciou regiónu. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    danoBA hovorim o LIve aktualizacii XBOXU kazdych 24 hodin, ale asi nevies o com hovorim, nevadi
    erik555 Este ma aj zdrb! To si v tvojej zalozenej teme nenapisal a nie to este hovoril! Nevadi A to nesuvisi s tym, kde mas prihlaseny ucet?
    A ked este nevysli tie nove konzoly, tak kto ti ma dat odpoved?! Ale asi nevies o com pisem, nevadi
    danoBA ako som si vsimol ty si prioritne vyberas moje prispevky ze? pridam sem nieco o mikulasovych semennikoch a aj na to zareagujes ze? vsevedko len dodrbat na to ta je ale konstruktivne sa vyjadrit pokial vies tak to nie... PS: reaguj len ked vies odpovedat, rada do buducna
      zbaliť

    Kúpa XBOX one alebo PS4

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.