Zavrieť

Porady

Ako mam postupovat, ked sused ulozil drevo na obecnom pozemku vedla mojho domu, a mne z toho vlhne stena?

Vedla mojho domu je obecna budova, na pozemku patriacemu k nej si sused ulozil drevo v tesnej blizkosti mojho domu uz druhy rok. Pocas minulej zimi, ked tam dal prvy krat drevo, mi cast obvodoveho muru zavlhla a oplesnela. Na jar som pisal na obecny urad staznost aby uz nedovolili susedovi tam dat drevo. V com mi bolo vyhovene. No sused podal ziadost a obec mu vyhovela a znova tam ulozil drevo.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    ...ved mu trochu viditelne z neho par krat odober,urcite si ho nabuduce ulozi radsej u seba vo dvore .-)

    bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

    bjuty smis
    no opäť k majitelovi pozemku, ukáž im ich odpoved, že " ti bolo vyhovené"ak to máš nafotené ( plesne), tak to zober zo sebou tiež. a oznám im, že si budeš vymáhať škody...všetky škody....

    Ako mam postupovat, ked sused ulozil drevo na obecnom pozemku vedla mojho domu, a mne z toho vlhne stena?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.