Zavrieť

Porady

software na rodokmeň

zdravím, potreboval by som nejaký program na rodokmeň - úplne jednoduchý len urobiť rodokmeň, vytlačiť a koniec - potrebujem to do školy a čo som našiel ako family tree builder tak to sa mi zdá moc prešpekulované a nepraktické, neprehladné a zbytočne pre mňa moc funkcii ja by som chcel niečo ako toto: http://www.familyecho.com/#print:START lenže to má nevýhodu v tom že keď dám tlačiť niektoré vrstvy rodiny (npr súrodenci starého otca sa skryjú ) a to nie je moc dobré pretože chcem vytlačiť celý rodokmeň, skúšal som aj rodokmen pro- je super ale ten je len skušobna verzia s obmedzenými funkciami ktoré akurat potrebujem a zasa platiť za program na 1 použitie je podla mňa zbytočné takže niečo také ale free ak ste niekto robili rodokmeň a poznate dobrý program alebo spôsob ako urobiť pekný a prehladný rodokmeň tak napíšte

vopred dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dafy je offline (nepripojený) dafy

    dafy
    odporúčam: jednoduché, funkčné, zadara, výstup aj na web, bez inštalovania ancestry
    pioter007 a dá sa tam urobiť obrázok teda nejaké znázornenie grafické tej rodiny ako to na seba nadväzuje ? lebo som skúšal a nejak nejde len npr sa tam dá zobraziť rodina vybranej osoby - pr ja tak sú tam moji rodičia a brat alebo take ale ja by som chcel komplet rodokmeň takže ja surodenci, rodičia, starý rodičia (z oboch strán) ich deti, a tď jednoducho keď tam nahodím všetky osoby tak aby mi ich aj všetky zobrazili v tom "znázornení rodokmeňu" neviem teraz či sa to dá alebo to len neviem
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Mám aj ja .......

    ALE nevytlačíš zadarmo tak , ako to chce pioter ...
    Dáša_ do školy pre syna som vytlačila, jemu stačilo
    buchač Jááááj Dáši ...
    Synátorovi aj hej ...
    Ale ak ideš pár generácii dozadu , nemáš šanc ...
    Dáša_ však on píše, že to do školy chce
    nunenko Búchač nerozumiem, myheritage to má takto:
    1) Vybrať typ diagramu alebo knihy = potomkovia
    2) Vybrať štýl diagramu = to je jedno
    3)Upraviť diagram
    a/Ústredná osoba = hociktorý predok ja mám z roku1760
    b/ Obmedziť počet generácii na 20
    c/Spôsob tlače
    Na jednu stránku - pre tlač vo forme plagátu
    Viac stránkový - pre tlač na domácej tlačiarni

    4) Generovať diagram
    Stiahnuť PDF-ko a doma, či v tlačiarenskej službe si vytlačiť rodokmen.

    Je to celkom zadarmo, platíš len za vytlačenie ak nemáš doma na čom.
      zbaliť

    software na rodokmeň

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.